2737
2734

خانما میخوام این تاپیک رو نشون شوهرم بدم تا نظرات تون رو بخونه 

شوهرم میگه من نمیتونم از بالایه خونه مامانم جابه جا بشم چون خیلی وابسته ام و اونا داغون میشن 

منم میگم ما که نمیتونیم خودمون رو پاسوز اونا کنیم

از دیدگاه من نه از دیدگاه خودتون نظرتون راجب این حرف چیه همه رو میخونه 

در ضمن من ۵/۵ساله ازدواج کردیم و توانایی خرید خونه رو هم داشتیم الانم داریم اما اصلا به این موضوع توجه نمیکنه منم خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان هرچی بگیم که شوهرت فحش میده که 😕

ولی خب اشکال نداره من همسر اولم همینجوری بود نتونستم کنار بیام باهاش جدا شدم 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

عزیزم مردی که اینقد وابستس اصلا ننباید باهاش ازدواج میکردی یه معضل خیلی بزرگه حتما برید پیش مشاور... به این مشکل میگن اصطلاحا بندناف روانی. همسر شما بند ناف روانیش با مادرش قطع نشده هنوز

2738

پس چرا ازدواج کرده؟ میموند کنار مامانش 

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

روابط بین فرزند و خانواده صرفا یک قرارداده و با تموم شدن عمر پایان پیدا می‌کنه. 

وقتی ازدواج می‌کنیم هم اولویت اول می‌شه رشد و پیشرفت زندگی زناشویی و در گام دوم توجه به خانواده ها. 

هیچ خانواده ای بعد از رفتن بچه هاش اتفاقی براش نیوفتاده. 

ادمها به شرایط جدید عادت می‌کنن. شانس ها رو از دست ندید بخاطر وابستگی سمی و بیمارگونه

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear

یکی از دوستامم شوهرش همین فکرو داشت‌.اینام وایسادن بالای خونه اونا.بعد چند وقت مامانه دیگه خجالتو کنار گذاشت گفت برید ی جا دیگه خونه بگیرید من شاید دلم بخواد تو خونه دامن کوتاه بپوشم.اینم میگه من ک دخترم چ عیبی دازه.میگه پسر خودمو میگم.بزرگ شده ازدواج کرده منم دوست دارم ازادی داشته باشم.شوهرت الان فکر میکنه داره ب اونا لطف میکنه.باور کن اونا ناراحتن میگن زنش دادیم بره رفت یکی دیگه رو هم اورد😆

2706