2737
2739
عنوان

باشوهرم بد رفتارکردم حالا چیکا کنم ؟ چه خاکی به سرم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 85 پست

نباید از خونه میرفتی

زنگ بزن باهاش حرف بزن

بگو نگه داری از بچه کار سخت و طاقت فرسایی هست همین باعث شده که یکم اعصابم بهم بریزه و بگو شرایطم سخت بوده باید درکم کنی ..باید بهم کمک بدیم و تو روزای سخت پشت هم باشیم بگو یکم به بحران روحی خوردم

خلاصه لا اینجور حرفا بهش بفهمون که پشیمونی

برگرد بگو پیشنهاد خوبی بود بخاطر بچه این چند وقت تحت فشار زیادیم... اومدم بیرون حالم بهتر شد. بگو بیا دنبالم. دلم براتون تنگ شده.

کلا یه جوری حرف بزن که قهر نرفته بودی... 

مستقیم هم معذرت خواهی نکن.

یا خودت برو خونه وقتی اومد بهش اون حرفای بالا رو بگو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت کینه ای؟ 

اگه نیست با یه معذرت خواهی ساده حلش کن

اگه کینه ای ولی احساساتی یکم مظلومانه رفتار کن

اگه هیچکدوم ایناست متاسفانه به دست و پاشم بیفتی فایده نداره

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 

لباس یعنی چی هر چیم باشه چطور شوهراتون به خودشون اجازه میدن بگن برو خونه بابات بقران من شوهرم اینطوری بگه میندازمش بیرون شوهر کردم برم خونه بابام اگه اینطوری هی شوهر نمیکردم اعصابم خراب شد بخدا 

2728

عجبااا شما دعوا کردین اوطفل ۶ماهه چ گناهی کرده این وسط برو پیش بچت اون شیرمیخاد اخه ای خدااا چجوری دلت اومد اونم بخاطر یه دعوا ک میگی مقصرم بودم زن وشوهر دعواهم میکنن مگ بری خب حالا بچتم میبردی چیزی ولی اصلا نباید میرفتی هم مقصر هم طلبکار😐

2740
شرخشک هم بهش میدم     زندگی و شوهرم مهم تره    ای خدا دارم دیوانه میشم

اتفاقا چون بچه پیش شوهرت هست قطعا بچه نق میزنه و بهونه میگیره 

سختی های بچه داری باعث میشه شوهرت یکم تورو ررک کنه و مطمئن باش که دوست داره زودتر برگردی حداقل بچه رو نگه داری

هیچی پاشو برو خونه ات بچه نوزاد و تنها گذاشتی. برو خونت یکی دو روز قهر باشین بعد اشتی کنین از ا ...

رفته خونه مامانش با بچه     یعنی برم اونجا     گوشی هم جواب نمیده

اگه مقصر بودی باید معذرت خواهی میکردی الانم چاره ای نداری باید معذرت خواهی کنی درسته که چون گفته دیگه نمیخوامت داری معذرت خواهی میکنی و غرورت خورد میشه اما خب هم زندگیت حفظ میشه هم اینکه دیگه الکی لج بازی نمیکنی

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2706