2726

از استرس و ... دست و پام یخ کرده     به خاطر لباس بچه ۶ ماهم دعوا راه انداختم و یه کارایی کردم حرصش بدم    چقدر احمق بودم من    بعد امروز بهم گفت برو خونه مامانت   منم گفتم بچه رو نمیبرم    خودت برو با بچه   بهم گفت برو بیرون منم اومدم خونه مامانم    الان اون و بچه هم خونه مامانش هستن     مقصر منم ولی حالا خواهرانه نظر بدید چیکا کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ۶ماهه چطور دلت اومد نبری🤦🏻‍♀️اون الان اوج جذابیته

بچرو میبردی شاید برا بچه میومد دنبالت

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.

الان بچت چی میخوره پ

اون گف برو بیرون تو چرا رفتی

چ بی عیرته زنش میفرسه بیرون

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

بچه شیر نمی‌خواد ؟؟!

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

رفته خونه مامانش   گوشیش هم زد زمین و ...

بهم گفته نمیخوام باهات زندگی کنم     چه بلایی سرم اومد   حالم بد    بگیییییید چیکا کنم   زنگ بزنم خانواده شوهرم یا برم خونشون منت کشی؟

هیچی پاشو برو خونه ات بچه نوزاد و تنها گذاشتی. برو خونت یکی دو روز قهر باشین بعد اشتی کنین از این به بعد  وقتی قهر کردین با بچه ات بمون خونه اون بره. اگه الان نری بذاری طولانی شه کار خراب میشه

2706