2733
2739
عنوان

باشوهرم بد رفتارکردم حالا چیکا کنم ؟ چه خاکی به سرم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 85 پست

بگو مادرت زنگ بزنه خواهرش 

بگه اینها زن و شوهرن جوانی کردن دعوا همیشه پیش میاد الان بخاطر بچه کوتاه بیان برگردن خونه خودشون بچه شیر نخوره مریض میشه دور از جانش

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
اره  بازهم بگو  

اووووم نمیدونم الان به ذهنم نمیاد🤔🤔🤔🤔🤔اخه بیرونم

ببین اصلا تو زنگ‌ بزنی اون خودشم دوتا سوال میکنه کلا حرف حرف میاره اونحا قشنگ بدون چی میگی 

بگو من نمیخواستم برم از خونه الکی گفتم بچه رو نمیبرم که اون کوتاه بیاد خودش بجه رو برداشت برد بگو مگه من باهاش دشمنم مگه زن بدی بودم تا حالا که سر یه بحث اینکارو کرد 

نگو خودم بچه رو نبردم فک کنه سنگدلیو این حرفا بگو سر اینکه بحث تموم شه اینکارو کردم که اونم کوتاه نیومدو ...

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلید خونتو نداری مگه؟ برو خونت زنگ بزن بگو بیاد نیومد هم نیاد تو کارت رو کردی بمون خونت میاد بالاخر ...

زشت نیست اینجوری    قبلا اینجوری شده بود اون نیومده بود خونه    ابروم میره

2731
زشت نیست اینجوری    قبلا اینجوری شده بود اون نیومده بود خونه    ابروم میره

نه دیگه چه زشتی داره... 

زندگیته دیگه 

چرا خوب از خونه میزنی بیرون؟ مجبور شی منت کشی کنی؟

برو خونت دیگه خونته هیچ زشتی نداره.

قشنگ بشین خونتو تمیز کن یه حمام درست و حسابی برو از تنهایی لذت ببر انرژی بگیر بگو بیان.

ابروت الانم رفته برگرد خونت زندگیتو حفظ کن...

برم خونم  اونا نمیان   تنها تا صبح میترسم خب

خب بگو مامانتم بیاد ولی خونه خودت باش... یا صبح زود برو خونت 

تو بهش زنگ زدی بگی بیاد و گفته نمیاد؟ یا داری پیش بینی میکنی؟ اگر گفته ک فردا صبح برو 

اگر حدس میزنی امتحان کن زنگ بزن شاید این دفعه اومد😉

2740
مامانم فک نکنم اینکارو بکنه  

اصلا نباید مامانت  زنگ بزنه بهشون اونو کوچیک نکن بگه تا تشر زدم خانوادگی ترسیدن فقطو فقط خودت هرکار میخوای بکنی بکن خانوادتو نزار کاری کنن

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی