2737
2739
عنوان

داداشم از مدرسه اومد گرسنه بود گریه کرد عصابم خورد شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 215870 بازدید | 826 پست
دوستان انقدر زن ستیز نباشید یعنی چی که هی میگین اگه جای بابات بودیم میرفتیم سرش هوو میاوردیم؟ مگه ...

زنی که بویی از مادری و مسئولیت پذیری نبرده بله حقشه

مگه دردش فقط اشپزی نکردنشه؟

چرا تعصب بی جا رو هم جنس خونمون داشته باشیم؟

ادم مزخرف مزخرفه

ندیدی چی میگه؟کلا مادره خانواده ش به کلیه چپشن بچه از گرسنگی گریه کرده ککشم نگزیده

بعدم پدره خواسته خدمتکار بیاره اشپزی کنه دعوا راه انداخته

اگه مرض نداره پس چیه؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای 😔 خود من خیلییییییییی اذیت شدم داداشم رو بیشتر من بزرگ کردم زیاد اشپزی نکردم چون نمیتونستم و ما ...

قربونت برم گلم، حالتو خیلی خوب میفهمم، ولی آفرین به شما که انققدر با مسؤولیتی،  تو صفحه ی سه برات گفتم چیکار کنی برای آشپزی عزیزم، خییلی کارت راحت تر میشه گلم، ولی این بحث فقط تغذیه بود نازنین، مهم تر از تغذیه جسم،  تغذیه روح هست گلم،  انسانی که روحش سالم و با نشاط و پرانرژی باشه خییییلی توانمند، خیلی پیشرفت میکنه گلم، حتی اگر شرایط بدی داشته باشه، انشالله که مادر شما  به  خودشون بیان و خودشون رو اصلاح کنن، ولی با این همه سال که رویه اشون  این بوده یه مقدار  بعید میرسه، یه کم سخته ولی با توجه به احساس مسؤولیتی که دارین، شما خودتون رو از لحاظ  روحی تقویت کنید، از خودتون و برادرتون  یه آدم قوی بسازین،  خیلی ذهنم درگیر شما شده، وقت های بیکاری اهنگ بذارین مشغول آشپزی  شین، با برادرتون بازی کنید، کتاب های انگیزشی مطالعه کنید، نذارید برادرتون تو فکر فرو برن، اگر تونستین براش کتاب بخونین، با شیوه های مختلف وادارش کنید به فعالیت، مهربونی، مهربونی، مهربونی شما دوتا بهم میتونه  آینده ی قشنگی براتون درست کنه، متاسفانه  بعضی از پدر و مادر ها وقتی صلاحیت نگهداری و پروش بچه ندارن نمیدونم چرا اقدام میکنن؟؟ فکر میکنن بچه داری فقط یعنی آب و غذا  و لباس تامین شه  دیگه عالی عمل کردن، تو این تاپیک که متوجه شدم بعضیا  متاسفانه همین هم دریغ میکنن، خلاصه ی کلام اینکه شما یه طوری خودتون و برادرتون رو پرورش بدین خدای نکرده در دروان بلوغ تو مسیر خطا نیفتن  بخاطر افسردگی و .. بهترینا براتون اتفاق بیفته گلم    

نظرات این تاپیک رو خوندم یه سوال به ذهنم اومد 

چرا زنهایی که کوتاهی میکنن و خانوادشونو اذیت میکنن ، شوهرشون آدمه ؟ 

ولی زنهایی که مسئولیت پذیرن و سعی میکنن کم نزارن مورد خیانت واقع میشن و قدرشون دونسته نمیشه؟  

2731
خب همینجوری دوتتتایی میموندین دبگه چرا ی بچرو پس انداختین ک ویلون شه این وسط بچت نباید سابه پدرومادر ...

ببخشید ازشما اجازه نگرفتیم برا دومی حتما ازتون اجازه میگیرم 🙃

«کنیز خاندان حسین(ع)»
اره چون منو به عنوان برده نیاورده کنارش 😐✋

ولی ظاهرا شما اونو برده گیر اوردی که کلا کارارو میندازی گردنش

چیزی به اسم همکاری و تقسیم وظایف تو زندگی مشترک به گوشتون خورده؟

2738

چقد من شبیه مامانت شدم اما پسرم ۵ سالشه 🥺

واقعا حس اشپزی ندارم 🤦‍♀️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
من واقعا واسه شما متاسفم دلمم واسه شوهرت میسوزه واقعا شما یه ادمی هستی ک مسعولیت نمیفهمی چیه بیچاره ...

منم از همین تعجب میکنم

تازه افتخارم میکنه

چه گناه  طفلک 

ب‍‌‌ا م‍‍‌ن س‍‍‌رد ن‍‍‌ب‍‍‌اش‍‍‌ی‍‍‌د م‍‍‌ی‍‍‌رم ک‍‌‌اپ‍ش‍‌‌ن م‍‌ی‍‌‌پوش‍‌‌م ض‍‌ای‍‌‌ع م‍ی‍ش‍ی‍‌‌د .!:)️)))))))))>)))))))))>)))))))))))))))))))))))))))))))▂▃▅▇█▓▒░ ن‍‌گاـہ بہ‌ ظ‍‌اه‍‌ر آروم‍‌م ن‍‌ک‍‌ن #اس‍‌ی‍‌ـב~~ ه‍‌م ق‍‌یا؋ـ‍‌ش م‍‌ثہ‌ آبہ‌️ ░▒▓█▇▅▃▂

ان شاالله زود خوب شه مادرت 

اگر میتونی شب غذا بپز برای ناهار فردا داداشت گناهه 

از مدرسه له و خسته میاد فقط یه غذا میخواد

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2706