2737
2734
عنوان

داداشم از مدرسه اومد گرسنه بود گریه کرد عصابم خورد شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 215877 بازدید | 826 پست

عزیزم برید یه خدمت کار بگیرید یا با بابات صحبت کن ازمادرت جدابشع بنده خدا چ گناهی گرده اخه افسرده باشه بزا مادرتم بره خونه پدرش چ اشکالی داره اخه از برادرت مهم تره مادری ک مسعولیت پذیر نیس باباتم گناه داره دیگه یه خدمت کار بگیرید با باباتم حرف بزن جدابشه بگو خودت داری ازیت میشی ماام همینطور دلت برا پسرت بسوزه واسه یه غذا گریه میکنه اون بچه چ گناهی کرده

اسی با خوندن تاپیکت پشمام ریخت

اصلا مگه میشه؟

از بابات تعجب میکنم واقعا همچین زنی به چه دردی میخوره بفرسته بره همون خونه باباش بمونه نمیدونم چرا بعضی مردا انقدر رو میدن به زناشون یه کم اقتدار از خودش نشون بده مامانت هم جیغ و داد کرد محلش ندین 

برین یه خدمتکار بیارین شما اخه چه گناهی کردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادربزرگی خاله ای عمه ای کسی رو ندارین بیاد آشپزی کنه چند مدل ،ظرف بگیرید بزارید فریزر لااقل پدرت گر ...

بابام که کلا دیگه بیخیال شده شاید باورت نشه صبح پامیشه یه چیزی میخوره میره اتاق تا شب دوباره میاد یچی میخوره میره اتاق

من موندم و این بچه😔

مامانمم هر کی میاد خونمون کار کنه باهاش دعوا میکنه نمیذاره بیاد 

من و نامزدم خونه جدا گرفتیم دلم سوخت داداشم رو بردم پیش خودمون یه مدت خیلی حالش بهتر شده بود بعد مامانم گف حق نداری دیگ بچه منو ببری پیش خودت 

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💛                                                       پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🌈

دل من که از مامانم‌ پره منو آبجیام از مدرسه میومدیم خونه مثل کلفتا کار میکردیم صبحانه که اصلا نمیداد تا ظهر تو مدرسه غش میکردیم ظهر هم آبحیم یک چیزی تندتند درست میکرد شب هم گشنه میخابیدیم من ۱۲ سالم بود از من توقع داشت غذا بپزم براشون از دوران  بچگیم خیر ندیدم اصلا

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2731
بابام؟ بابام خودشو بر مامانم میکشت  ببین خب مامانم ۴۰ سالش داره میشه بابام ۴ سال بزرگتره بعد ...

اخهههههههههه 

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
مادرشوهررمنم غذا هیچ هیچ یعنی ۱۰۰ روزم اونجا باشی باید خودت پاشی  اینقدر شانس دارهههه پدر شوهر ...

چون همیشه انجام دادی عادت کرده مثلا اگه شاغل بودی برای خودت وقت میزاشتی هفته ای یبار غذا میزاشتی اون میشد لطف کردن کلی به چشم میومد

مامانت ازدواجش اجباری بوده؟

نه

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💛                                                       پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🌈
2740

دوستان انقدر زن ستیز نباشید

یعنی چی که هی میگین اگه جای بابات بودیم میرفتیم سرش هوو میاوردیم؟

مگه زن افریده شده فقط واسه اشپزی؟؟؟

اگه مردی کار نکنه پول درنیاره هزار تا بلا سر زن بیاره بره طلاق بگیره زرتی خوبه؟؟؟

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓

ما یه این مدلی تو فامیل داریم

روز به روز چاقتر میشه

الان طوری شده تو سن ۳۵ سالگی پا درد و مشکل تنفسی پیدا کرده دوتا پله نمیتونه بالا بره تازه شاغلم هست

یه صندلی چرخ دار داره اصلا از روش بلند نمیشه خودشو هل نیده اینور اونور

پسرش ۱۱ سالشه آشپزی بلده خونه مرتب میکنه 

شوهرشم همینطور

بابام که کلا دیگه بیخیال شده شاید باورت نشه صبح پامیشه یه چیزی میخوره میره اتاق تا شب دوباره میاد یچ ...

الهیییی عزیزممممم

میگم از آشپزخانه مرکزی ۴ ۵ مدل خورشت بخر با برنج.. بیا خونه بسته بندی کن بزار فریزر... صبح بزار بیرون تو قابلمه بریز بزار رو شوفاژ یا بخاری گرم بمونه تا ظهر بچه میاد.

یا یه اشتراک داشته باش سر ساعتی که داداشت میاد غذا بیارهدبرا بچه پسر بچس گناه داره 

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
من عین مامانتم بااین تفاوت که دخترم پیش مامانم بزرگ میشه بیشتر 

جسارتا میتونم بپرسم خب استرس بچه رو نمیگیرین؟ از لحاظ  حس مسوولیتو اینا رو میگم؟ بعد علتش چی میتونه باشه؟ افسردگی؟ یا اصلا عدم علاقه به کار خونه؟ یا چیزی که من به ذهنم نمیرسه

2706