2737
2734
عنوان

از مشکل کامیپوتری کسی سردرمیاره؟

41 بازدید | 7 پست

سلام 

کسی هست از مشکل کامیپوتر سردربیاره؟

من داشتم با کامیپوتر کار میکردم دنبال ی عکس بودم یهو مانیتور سیاه شد

روش نوشت که سینگال موجود نیس

بعد کیس شروع کرد ب بوق زدن

خاموش روشن ک کردم الان روی مانیتور نقطه نقطه هستشو هیچ واکنشی نداره

چیکار کنممم؟🥲مشکلش چیه ینی

نکنه اطلاعات داخلش از بین برره😭😭

دلمان روشن است به اتفاقات خوب در راه مانده...🍃🤍دختر شمالی🌊کارشناسی حسابداری👩‍🎓متاهل🫂💝

من خودم فقط با لپتاپ کار میکنم. ولی مشکلات سخت افزاری رو بلد نیستم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسیی😔

میخواین تو اینترنت براتون سرچ کنم یا بهم ایمیل یا پیام خصوصی بدین پیدا کنم بفرستم؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2728

کابلی که از مانیتور به پشت کامپیوتر رفته رو دربیار مجددا جا بزن....درست نشد مشکل از کارت گرافیک کامپیوتره...اطلاعات رو هارد ذخیره میشه ربطی نداره...چراغ جلوی کامپیوتر اگه حالت چشمک زدن داره یعنی در حال خوندن هارده.

کابلی که از مانیتور به پشت کامپیوتر رفته رو دربیار مجددا جا بزن....درست نشد مشکل از کارت گرافیک کامپ ...

کاری ک گفتین ک انجام دادم بازم همونطور موند چراغشم ثابته چشمک نمیزنه

کیس رو باید ببرم نشون بدم؟

دلمان روشن است به اتفاقات خوب در راه مانده...🍃🤍دختر شمالی🌊کارشناسی حسابداری👩‍🎓متاهل🫂💝
کاری ک گفتین ک انجام دادم بازم همونطور موند چراغشم ثابته چشمک نمیزنه کیس رو باید ببرم نشون بدم؟

کارت گرافیگ مشکل خورده بله کار خودتون نیست....بهرحال بعیده به هارد که اطلاعات روشه آسیب خورده باشه... یه بارم کامپیوتر رو خاموش کن باز روشن کن اگه باز تصویر نداشتی خاموشش کن و ببر تعمیرگاه و هی روشن خاموشش دیگه نکن چون ممکنه ویندوزش خراب شه.

کارت گرافیگ مشکل خورده بله کار خودتون نیست....بهرحال بعیده به هارد که اطلاعات روشه آسیب خورده باشه.. ...

ای بابا☹️

خیلیی ممنون ک وقت گذاشتین جواب دادین💓💓

2740