2733
2739
عنوان

💚برآورده شدن حاجات بسیارمهم💚

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 116 پست
400 ذکر 100 به نیت سلامتی امام زمان ❤️ 100 به نیت سلامتی پسر بهار جون و شنیدن خبر خوش از طرفش❤️ 1 ...

ممنون مهربون همیشه بهم لطف داشتین شرمنده کردین ان شاالله خبر سلامتی خواهرتون بیارین😍😍😍😍💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از مهربونیتون شرمنده م کردی گلم ان شالله گره های زندگیت باز بشه😍😍😍🫂

قربونت بشم عزيزم دشمنت شرمنده ، ممنون از دعاي خوبت 😍😘❤️

لطفا براى حاجتم صلوات بفرستيد🌱 اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱
2742

اين عكس به نظرم هر روز بايد توي تاپيك بزاريم كه افراد جديد هم ببينن تاثير دعا واسه ديگران در چه حد هست😍

لطفا براى حاجتم صلوات بفرستيد🌱 اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱
ممنون مهربون همیشه بهم لطف داشتین شرمنده کردین ان شاالله خبر سلامتی خواهرتون بیارین😍😍😍😍💐

دلت شاد بشه عزیزم 🤲 من برای کسانی که منتظر جواب آزمایش و سونو و... هستن واقعا از ته دلم دعا میکنم بهترین جواب رو بشنون چون خودم رو توی اون لحظه حس میکنم ، با حس مثبت و توکل بخدا می‌سپارمت به خدای مهربانی ها ان شا الله با خبر خوش میای هممون رو خوشحال می‌کنی🤲❤️

2740

سلام بچه ها

روزهمگی سرشار از خبرهای خوش و پر از خیر و برکت ان شالله🙏🏻🙏🏻

۲۰۰ مرتبه به نیت حاجت روایی همه شما دوستان و سلامتی و شفای بیماران به خصوص مادران و پدران عزیز🙏🏻🌿

@بهار۳۰۳۸   بهارجون‌ان شالله خبر سلامتی برامون بیاری🙏🏻🌿🙏🏻🌿

"هرچه دلم خواست نه آن میشود / هرچه خدا خواست همان می شود"

منم تایکی دو روز دیگه باید بچه هام‌رو ببرم ازمایش بدن.. ان شالله که همگی باخبر سلامتی همدیگه رو شاد کنیم

توکل بر خدا ... التماس دعا....

@بهار۳۰۳۸      بهارجون اتفاقا دیشب باهمسرم صحبت میکردیم سر یه جمله از آیت الله قاضی و آیت الله بهجت ، نتیجه ش این بود که خود فعل نمازخوندن ، خودش باعث بالارفتن آدم میشه... که از ایت الله بهجت میپرسن اقا نماز اول وقت باحضور قلبه که انقدرسفارش شده، که جواب میدن بابا خود فعل نماز.. اگه حضور قلب باشه که دیگه به نهایت مطلوب رسیدیم... خواستم بیام بگم بهاری حساس نباش ،تو نماز رو بخون ،خود خدا بقیه راه رو برات روشن میکنه

اومدم سایت دیدم گفتی نماز خوندی... نمیدونی چه حس و حالی بهم دست داد ها... قبولت باشه خواهر

التماس دعا داریم ازت🙏🏻🌿

توکل بر خدا ... التماس دعا....
2706