2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نوشته که نمیشه

چجوری عسر و خرج رو ثابت کردی؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
خب حق اعتراض داره اون اشغال 

میگن میره دیوان

معمولا هم مجدد رای طلاق میدن

اعتراض رو میزنه که بره دیوان طول بکشه بیشتر فک کنم تا رای بیاد دو سه ماهی بشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
میگن میره دیوان معمولا هم مجدد رای طلاق میدن اعتراض رو میزنه که بره دیوان طول بکشه بیشتر فک کنم تا ...

ا خه 15رور دیگه حکم قطعی میشه بعد 20روز اگه اعتراض بزنه اول می ره تجدید نظر 

بله 

حکمتون خوندم .داخل حکم به مهریه اشاره نشده فقط نفقه را بخشیدین مهریه تون وجه نقد بوده؟؟ همسر شما هم حق اعتراض داره هم فرجام . اعتراض اولیه شاید همین حکم تایید بشه احتمالش زیاده . اما فرجام یه کم سختگیرانه تر . چون به مدارک شما اشاره نشده . ضرب شتم بوده یا اعتیاد  یا ... اگه مهریه تون زیاد نیست . میتونید باهاش توافق کنید .

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
حکمتون خوندم .داخل حکم به مهریه اشاره نشده فقط نفقه را بخشیدین مهریه تون وجه نقد بوده؟؟ همسر شما هم ...

نه عزیزم مهریه ام 114تا سکه اس نبخشیذم .بدهن بود . فقط اینکه من بعد 20رور می تونم حکم و قطعی کنم و طلاق بگیرم یا باید منتظر باشماین اعتراض بزنه برای دیوان

حکمتون خوندم .داخل حکم به مهریه اشاره نشده فقط نفقه را بخشیدین مهریه تون وجه نقد بوده؟؟ همسر شما هم ...

اگه اعتراض بزنه پیامک میاد برام یا بزم دادگاه پیگیری کنم ؟

نه عزیزم مهریه ام 114تا سکه اس نبخشیذم .بدهن بود . فقط اینکه من بعد 20رور می تونم حکم و قطعی کنم و ط ...

اکه صرفا بخاطر بد. دهنی بوده .این حکم نقض میشه .یعنی احتمال نقض حکم زیاده .با یه دلیل عسروحرج نمیدن  اگه شوهرتون وکیل داشته باشه .به احتمال نود نه درصد تغییر می‌کنه .حالا اکه جای نفقه مهریه را بذل میکردین شاید تایید میشد . از نظر حقوقی و قانونی فکر میکنم اعتراض همسرتون نتیجه را تغییر بده  مگر اینکه قبل از اعتراض باهاش توافق کنید که اعتراض نکنه . .

اگه اعتراض بزنه پیامک میاد برام یا بزم دادگاه پیگیری کنم ؟

اعتراض بزنه پیامک میاد .

وکیل داره؟ تجدید نظر را نمیشه بگم نقض میشه پنجاه پنجاه . اما فرجام بالای یک درصد حکم تایید میشه نود نه درصد  تغییر می‌کنه .اکه دلخور نشید از حرفم. قاضی جانب داری کرده از شما . صرف بد دهنی دلیل عسروحرج نمیشه . خیلی عجیب.

بستگی به دفاعش داره اگه بتونه خوب خالی ببنده و وکیل سر زبون دار بگیر کلا قضیه عوض میشه چون غیر از دفاع نکردن در جلسه قبلی مدرک دیگه نیست اما اینطور که من می بینیم شوهرت بیشتر از تو دوست داره بکنه بره وگرنه راحت می تونست از خودش به دروغ دفاع کنه. حتی میتونست تعهد بده و درخواست مدت زمان جبران بده. هیچ فکر نکنم درخواست تجدید نظر بده.

بعد عزیزم طرف ما هرچقدر هم آدم بدی باشه با احترام صحبت کردن نشان شخصیت خودمون هست می دونم اذیت شدی اما سعی کن به کسی فحش ندی و توهین نکنی

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
2706