2737
2734
بستگی به دفاعش داره اگه بتونه خوب خالی ببنده و وکیل سر زبون دار بگیر کلا قضیه عوض میشه چون غیر از دف ...

خب یعنی عزیزم اعتراض بزنه به جای نمی رسع چون دفاعی نکرده درسته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ادم درستی نیست توافق کنه از من پول می خواد تا طلاق بدع

من نه شما را میشناسم نه اون .

اما با توجه به حکمی که گرفتین . فرصت مناسبی برای توافق. اکه جای نفقه قاضی مهریه را بذل میکرد احتمال تایید همین رای بالا می‌رود. الآنم میتونید با واسطه از مهریه بگذرید . 

برای من این حکم جدا عجیب بود . اگه حکم نزاشته بودید میگفتم .اشتباه شده .‌‌‌‌‌‌‌‌اکه سه تا مورد بود میشد امیدوار بود .

توهین ضرب و شتم و اعتیاد . یا سابقه زندان شوهر .. استناد به شهادت شهود اونم فقط بخاطر بد دهنی واقعا عجیب . 

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
توهین و چه جوری میشه ثابت کرد ؟توهینم کرده خب

گرفتن فیلم .ضبط صدا . البته باز با دو مورد من تا الان ندیدم .شما توی عقد به مشکل خوردین؟؟ 

عرض کردم با توجه به تجربه میگم فرجام این رای تایید نمیکنه .اما فرصت ایده آلی هست که به همسرتون بگید .مهریه را هم توافق کنیم تا اعتراض نکنه . اگه مالی نداره باهاش صحبت کنید با بخشش مهریه دیگه اعتراض نکنه .

اکه اعتراض نکنه همین حکم قطعی میشه .یه نامه عدم بارداری میگیرید و دفتر ازدواج و طلاق 

من از شرایط و اختلاف  شما خبر ندارم .

گرفتن فیلم .ضبط صدا . البته باز با دو مورد من تا الان ندیدم .شما توی عقد به مشکل خوردین؟؟  عرض ...

ممنون میشم فقط برام دعا کنید 😔. بعد اینکه من می خوام عکس حکم و حذف کنم نمیشه چیکار. کنم 

2740
ممنون میشم فقط برام دعا کنید 😔. بعد اینکه من می خوام عکس حکم و حذف کنم نمیشه چیکار. کنم 

فکر نکنم بشه حذف کرد .

دعا خوبه به آدما آرامش روحی میده .

اگه سوال حقوقی داشتین سوال کنید . این ازم بر میاد که راهنمایی کنم .

فکر نکنم بشه حذف کرد . دعا خوبه به آدما آرامش روحی میده . اگه سوال حقوقی داشتین سوال کنید . این از ...

چشم عزیزم سوال حقوقی ک خیلی دارم درخواست دوستی میدم بهت ک ازت بپرسم 

خب یعنی عزیزم اعتراض بزنه به جای نمی رسع چون دفاعی نکرده درسته ؟

نه اگه اعتراض بزنه و چند کلمه بتونه بلغور کنه راحت حکم شکسته میشه/ حکم صادره متزلزل هست.

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
منم اعتراض بزنم یانه ؟

شما خواهانی و حکم به نفعت به چی میخوای اعتراض بزنی؟ 

اگه حکم شکسته شد میتونی اعتراض بزنی/ حالا اعتراض زده؟

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
شما خواهانی و حکم به نفعت به چی میخوای اعتراض بزنی؟  اگه حکم شکسته شد میتونی اعتراض بزنی/ حالا ...

فعلا ک خبری نیست بر درخواست ازدواج مجددش من و خواستن دادگاه راستی اعتراض بزنه برام پیام میاد درسته یا برم دادگاه ببینم زده یانه ؟بعد اینکه من بعد 20روز می تونم برم دفتر خونه قطعی کنم حکم و ؟

فعلا ک خبری نیست بر درخواست ازدواج مجددش من و خواستن دادگاه راستی اعتراض بزنه برام پیام میاد درسته ی ...

بله پیام میاد، اگه مشاور خوب داشته معمولا تا آخرین روز صبر میکنم که زمانی بیشتری کش بدن. 

اگر نیاد بلهمیتونی اجرا کنی.  

و اینکه ازدواج مجدد رو نفهمیدم!