2737
2739
عنوان

در مورد از پوشک گرفتن سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 85 پست
یعنی میگی باز بذارمش تا این فهمیدنه اتفاق بیفته ؟ چون تماما پوشک تنشه فقط با محیط دستشویی آشناش کردم ...

آره گلم بخوای با پوشک یادش بدی تا یسال دیگه ام نمیتونه باید قید فرشاتو بزنی بازش بزاری چندبار که شلوارشو خیس کنه میفهمه کی و چه موقع باید بگه دسشویی داره وقتی میبینم دسشویی یکم آب بریز رو اندامش تا خودشو خالی کنه

پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پسر من برعکسه  از دو سال و سه ماهگی از پوشک گرفتمش و خیلی اوکی هست واسه روز  ولی ه ...

بعد از شام بهش میوه نده مایعات نده 

یه چیزای گرمی بهش بده لحظه آخر که میخواد بخوابه ببر دستشویی 

ببین من اینو امتحان کردم توی پوشک جیش میکرد شبا 

ولی یه شب پوشک نکردم تشک انداختم زیرش وقتی جیش کرد شلوارشو عوض کردم خودش وقتی خیس شد بدش اومد دیگ همون شب آخری بود که جیش کرد 

2728
عزیزم پسر من برعکسه  از دو سال و سه ماهگی از پوشک گرفتمش و خیلی اوکی هست واسه روز  ولی ه ...

تا زمانی که شب تا صبح پوشکش خشک نباشه یعنی مجاری ادراری کامل نشده و هنوز آمادگی از پوشک گرفتن رو نداره شروع از پوشک گرفتن توی همچین حالتی اشتباهه 

.

من پسرم و پوشک میکردم و هر ۲ ساعت یا کمتر می‌بردم دستشویی  

بعد میخواست مقاومت کنه میگفت ندارم 

من میگفت ببین مامان جای جیشت پره وقتی آب بگیرم میریزه.  چندبار آب گرفتم روش و دید که چجوری میشه 

بعد دیگه خودش هر سری میرفت آب میگرفت تا اینکه کامل مسلط شد 

دسشویی فرنگی هم خیلی خوبه

منم مشکل دارم

دخترم به هیچ عنوان حاضر نیس بره دسشویی کارشو انجام بده لج میکنه جیغ میزنه حاضره جلوی در دسشویی با‌پوشک کارشو کنه ولی پاشو نزاره اون تو

نمیدونم چیکار کنم نمیخوام اذیتش کنم همینجوریشم بچه سختیه 

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2738

دو ساله دو ماهش پسرم اصلا بلد نیستم بگیرم اقدامی هم نکردم برای گرفتن از پوشک

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 
آره گلم بخوای با پوشک یادش بدی تا یسال دیگه ام نمیتونه باید قید فرشاتو بزنی بازش بزاری چندبار که شلو ...

یه سری بچه م پاش زخم شده بود گفت پوشک نبند من به هیچچچچچ وجه وسواس نیستم و کاملا برای نابودی فرش و مبل آماده م وقتی ادرارش ریخت کاملا خنثی رفتار کردم و گفتم بیا بریم بشوریم حتی مواظب بودم از کلماتی مثل اشکال نداره استفاده نکنم که بار منفی براش به وجود نیاد ، ولی خودش گفت پوشک کن با وجود زخم ، انگار از اون ریخته شدن ادرار روی بدنش خیلی بدش اومد که هنوزم که هنوزه حتی روی فرش ادرار نمیکنه خودشو نگه میداره تا پوشک بشه 

.
بعد از شام بهش میوه نده مایعات نده  یه چیزای گرمی بهش بده لحظه آخر که میخواد بخوابه ببر دستشوی ...

آب خیلی میخوره 

شب قبل خوابش میبرم دقیقا 

ولی هر دو ساعت باید پاشم جیش بگیرمش 

اتفاقا بدش میاد از خیسی چند بار از این تشکچه نایلونی ها انداختم زیرش پا میشد گریه میکرد میگفت جیش کردم لباسم خیسه 

ولی فایده نداشت 

منم دیگه گفتم ولش کن پوشکش میکنم تا آماده بشه بهتره تا اینکه بچه هر روز گریه کنه چون جیش کرده 

البته باباش با ۳۰ سال سن شبا حداقل دوبار پا میشه واسه دسشویی 

فکر میکنم ارثی باشه 

اگه شب ۳ بار تو خوای ببرمش دسشویی پوشکش خشک میمونه ولی نمیارزه بچه بدخواب بشه

تا زمانی که شب تا صبح پوشکش خشک نباشه یعنی مجاری ادراری کامل نشده و هنوز آمادگی از پوشک گرفتن رو ندا ...

الان یکسالی هست از پوشک گرفتمش 

ولی شبا جیش میکنه 

فکر میکنم ارثی باشه 

فعلا شبا پوشک کن، روزا دیگه کلا پوشکو دربیار، اینروزا کمتر بیرون برید.

وقتاییکه میدونی جیش داره، خودت ببرش، فعلا منتظر نباش ک اون بگه جیش دارم. تا کم کم عادت کنه.

محیط دسشویی قشنگ کن یا اینکه اوایل توالت فرنگیشو بذار نزدیک اتاقش جاییکه دوس داره...

بهش برچسب بده وقتی جیش کرد بزنه تو دسشویی.

روش تعیین‌جنسیت‌قطعی‌‌ تو پست آخرم🌹
2706