2733
2739
عنوان

در مورد از پوشک گرفتن سوال دارم

1633 بازدید | 85 پست

مشکلی که دارم اینه که پسرم فکر می‌کنه نباید بدون پوشک جیش و پی پی کنه 

امشب پوشکش باز بود و اندام تناسلیش به شکل نعوذ در اومد و فهمیدم جیش داره و خودجوش بدون اینکه هرگز از این لفظ استفاده کرده باشم یهو گفت نریزه

اول فکر کردم اشتباه شنیدم بعد مطمئن شدم همینو گفت یعنی اگاهه که جیش نباید بدون پوشک بیرون بریزه ولی نه توی دستشویی و نه حتی روی فرش جیش نمیکنه 

امشب بردمش دستشویی و ازش خواستم جیش کنه حتی پوشک رو فرمایلیته پایین پاش نگه داشتم ولی نکرد  

بردمش حمام حواسش نبود کاملا بی اختیار جیش کرد با خوشحالی گفتم مامانی این جیشه ،  خیلی خوشحالم که جیشت رو فرستادی خونه ش 

بعد از حمام هم در موردش باهاش حرف زدم ولی هیچ امیدی ندارم که همکاریش شروع بشه 

نظرتون چیه ؟ به نظرتون چطور میتونم این ذهنیت رو براش ایجاد کنم که توی دستشویی جیش و پی پی کنه  ؟

.
چن سالشه؟  

یک ماه دیگه سه سالش تموم میشه ، دو ماه هست که دارم برای آمادگی ایجاد میکنم یعنی از وقتی که شب ها کاملا تا صبح خشک بود و مجاری ادراریش کامل شد شروع کردم ولی دائم پوشک تنشه 

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یک ماه دیگه سه سالش تموم میشه ، دو ماه هست که دارم برای آمادگی ایجاد میکنم یعنی از وقتی که شب ها کام ...

اوووووه چقد دیر از پوشک گرفتی😐دختر من دوسال و نیمشه ۸ ماه از پوشک گرفتمش  

پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستم💚
یک ماه دیگه سه سالش تموم میشه ، دو ماه هست که دارم برای آمادگی ایجاد میکنم یعنی از وقتی که شب ها کام ...

شرت جیش گیری بگیر تند تند ببرش دسشویی با باباش بره نشستن اینا یاد بگیره فعلن نمیتونه رو سنگ پاشو واز کنه گوشه دسشویی بشونش، بهش زمان بده نترس، با صبر فقط صبر کن، من تو دسشویی برا بچم شعر میخوندم تفریح درست کن که سری بعدم بگه دسشویی دارم 

عزیزم حداقل سه روز زمان میبره که بفهمه 

یعنی میگی باز بذارمش تا این فهمیدنه اتفاق بیفته ؟ چون تماما پوشک تنشه فقط با محیط دستشویی آشناش کردم ، علاقمندش کردم که پی پی رو بفرسته خونه ، یاد گرفته چطوری توی توالت بشینه و چطوری دستاشو بشوره از نظر ذهنی آمادگی اینو داره که توی دستشویی جیش و پی پی کنه  ولی انجام نمیده ، میشینه با دهن صدای زور زدن درمیاره که مثلا پی پی کنه 😁

.

براش توالت فرنگی بزار، خیلی راحت تر از بردن به دسشوییه، ببین اصلا به حرف بقیه گوش نده که دیره و عجله کن و فلان فقط بهش زمان بده همین، خیلی هم خودتو اذیت نکن به زودی یاد میگیره همیشه یادت باشه که بچه ها باهم متفاوتن، اگر الان با آرامش بهش کمک کنی در واقع آینده روانیش رو ساختی پس بسیار محتاط باش و صبور

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖
2738

عزیزم پسر من برعکسه 

از دو سال و سه ماهگی از پوشک گرفتمش و خیلی اوکی هست واسه روز 

ولی هنوزم شب ادراری رو داره اصلا هیچوقت یادم نمیاد پوشکش تا صبح خصک مونده باشه اتفاقا نم پس میده انقدر زیاد جیش میکنه

یعنی میگی باز بذارمش تا این فهمیدنه اتفاق بیفته ؟ چون تماما پوشک تنشه فقط با محیط دستشویی آشناش کردم ...

قربونش برم فقط عادت نداره به دسشویی 

من پسرم مینیز مافینز های پچ پچ رو خیلی دوست داشت 

جایزه تعیین کرده بودم براش 

هر جیش مساوی ی کیک کوچولو

۲ ۳ روزه اوکی شد

صبح که از خواب بیدارشد پوشک رو باز کن بزار کنار 

همون موقع که بیدار بشن معمولا جیش دارن ببرش و اگه جیش کرد 

بیارش بهش جایزه بده (خوراکی های کوچیک بخر) 

تا دو سه روز باید خودت ببری چون بچه ها تا یاد نگیرن قبل از جیش کردن احساسشو ندارن یعنی نمیتونن زودتر اطلاع بدن همون لحظه که میریزه میگن 😄

هر سری که رفت یه جایزه کوچیک بده 

بعدش کم کم یاد میگیره میره جایزه رو کم کن آخرشم حذف کن 

[QUOTE=] من اصلا هیچکار خاصی نکردم معتقد بودم به وقتش خودش اتفاق میفته یه مدت هر وقت عشقمون میکشید پوشک میک ... [/QUOTE]

دقیقا منم همینطوری فکر میکنم بالاخره یه مادر آگاه و نرمال پیدا شد فکر نکنه اگه به بچه آسیب بزنه و زود از پوشک بگیره حرکت محیر العقولی زده و به عنوان تنها افتخار زندگیش از زود پوشک گرفتن بچه ش حرف بزنه 

اینکه میگی یه مدت هر وقت عشقمون میکشید پوشک میکردم رو بیشتر بازش می‌کنی برام ؟  

.
2706