2737
2734

دارم طلاق میگیرم ب درخواست خودم، چون اون زندگی دیگه جای من نبود

الان خیلی بی حال و حوصله و بی انرژی و ناراحتم... 

رمق ندارم ، روحیه صفر.‌‌.‌ تصمیمم درسته فقط حالم خرااااابه خررراااااببببببب

ناراحتم، چجوری حالموخوب کنم ؟ کم کم کنید . 

تنهازندگی میکنم،شاغلم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علت طلاقتون چیه.شغلتون چیه

تویه اداره دولتی کارمندم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
بچه ؟ و چند سالته ؟ 

بچه ندارم. من ۲۵اون۳۵

2738

چیز کمی نیست، به خودتون زمان بدید، بعد اینکه بهتر شدید سعی کنید حتی در روند طلاق تنها چیزی که فکر می‌کنید آینده باشه 

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱
فقط گذر زمان

میفهمم، ولی سخت میگذره... 

خوب زندگیتو از نو میسازی..تنهایی هم عالمی داره.آقا بالاسر نداری که هی جروبحث کنی..اگرم خدا بخواد و بازم تصمیم به ازدواج گرفتی ان شاالله با ی آدم ایده ال ازدواج میکنی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
فقط ازخدا میخام جواب دل شکسته هارو زووود بده منکه بریدم.دیگ اشکمم نمیاد

انشالله، زوج هارو ک نگاه میکنم دلم میخواست منم جای اونها بودم که با هم خوبن، آیا من حسودم ؟

2706