2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر ظاهری بخوای که تا زمانی که اون تنته اره چون خیلی تنگ و کشیه جمعت میکنه لباس گن منظورمه  ...

اگ رژیمموبگیرم ووقتی جمع شدهم پرخوری نکنم وتاموقعی ک جمع بشه تابستون میشه انوقت طناب بزنم ک بزرگ نشه چطوره؟چون الان توخونه اصلاورزش نمیتونم بکنم بچه کوچیک دارم کارمم زیاده

اگ رژیمموبگیرم ووقتی جمع شدهم پرخوری نکنم وتاموقعی ک جمع بشه تابستون میشه انوقت طناب بزنم ک بزرگ نشه ...

ببین اگر شکمت بزرگ هست رژیم به تنهابی باعث میشه پوست شکمت شل بشه 

یسری ورزش حتما برای شکمت بکن نهایت بیست دقیقه میشه تو یوتیوب بزن کلی فیلم میاره یکیو‌انتخاب کن سه روز در هفته انجام بده کنار رژیمت من خودم اینو ورزشاش و انجام میدم 

LILLY SABRI

ببین اگر شکمت بزرگ هست رژیم به تنهابی باعث میشه پوست شکمت شل بشه  یسری ورزش حتما برای شکمت بکن ...

میدونی من وزنم ۵۸هس بخاطرزایمان لعنتیم شکمم افتاده شده وخودمم یکم شکم داشتم الان همه بدنم خوبه فقط وقتی شکمم میبینم کفری میشم باشه مجبورم توساعتی ک دخترم خابه ورزش کنم.حالابنطرت درکنارش گن بگیرم یاشکم بند؟وچقددرروزاستفاده کنم چون نمیخام زیادروبدنمم فشاربیاد؟

2738
ببین اگر شکمت بزرگ هست رژیم به تنهابی باعث میشه پوست شکمت شل بشه  یسری ورزش حتما برای شکمت بکن ...

من عصرادخترم میخابه ینی اگ چندنوع ورزش بگیرم ودرحد۴۰دقیقه انجام بدم نتیجه میگیرم حتمن؟

من عصرادخترم میخابه ینی اگ چندنوع ورزش بگیرم ودرحد۴۰دقیقه انجام بدم نتیجه میگیرم حتمن؟

صد در صد به همراه رژیم اصولی نه کم خوری الکی 

یا مثلا غذاتو‌نخوری میوه بخوری اینا اشتباهه 

میتونی از غفاری دایت رژیم بگیری 

صد در صد به همراه رژیم اصولی نه کم خوری الکی  یا مثلا غذاتو‌نخوری میوه بخوری اینا اشتباهه  ...

خب الان باهمی ورزش ک انجام بدم نیازی به گن یاشکم بندنیس؟یانه ببندم؟اخه دوسدارم زودترتاثیرشوببینم