2752
2734
عنوان

این درسته که میگن عدد بتای بالا یعنی بچه ات دختره ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206602 بازدید | 259 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 12 روز بعد از تاخیر 11670بود .نی نی هم پسره
به جای آنکه بیصبرانه در انتظار پایان 9 ماه بارداری بمانی هر لحظه از این دوران را ببلع چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری...
2731
دوست عزیزم با بتای بالا جنسیت نب نبتون رو میگین و اینکه خدای نکرده مشکلی براتون ایجاد نشد ؟ امیدوارم ...

من بتام بعد ۴ روز ۱۷۸۵۰ بود ... دکتر رفتم گفت احتمال مولار و دوقلویی ... ولی یه قل بود ... ان تی هم گفت احتمال زیاد دختر ... اگر بتاتون بالا تا سونو ندادی نگران نشو

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
من بتام بعد ۴ روز ۱۷۸۵۰ بود ... دکتر رفتم گفت احتمال مولار و دوقلویی ... ولی یه قل بود ... ان تی هم ...

خدارووووشکرررررررر عزیزم ، الان به سلامتی زایمان کردی یا هنوز بارداری؟ من الان ۵ هفته و دو روزمه سونو فقط ساک بود و کیسه زرده ، دکتر گفت رود سونو رفتی، اما یکی دوشبه یه کم لک قهوه ای میبینم ، برای همین تیتر بتام نگرانم کرده

خدارووووشکرررررررر عزیزم ، الان به سلامتی زایمان کردی یا هنوز بارداری؟ من الان ۵ هفته و دو روزمه سون ...

نه باردارم ...ماه چهارم ...خیلی زود رفتی سونو ...من با اینکه بتام خیلی خیلی بالا بود ۶ هفته و ۲ روز رفتم سونو و قلبش ۱۲۰ تا میزد که دکتر سونوگراف گفت چون تازه قلبش تشکیل شده انقد پایینه ضربانش ... شما بتات چند بود مگه؟

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند