2737
2734
عنوان

این درسته که میگن عدد بتای بالا یعنی بچه ات دختره ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206247 بازدید | 259 پست
نه باردارم ...ماه چهارم ...خیلی زود رفتی سونو ...من با اینکه بتام خیلی خیلی بالا بود ۶ هفته و ۲ روز ...

شقایق جون من ۵ هفته و خورده ایم بتام ۱۵۰۰۰ ، لکه بینی ها و این بتا نگرانم میکنه، شما که لکه بینی نداشتی؟ عزیزم ان شاالله که زایمان راحت و یه نی نی خوشگل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگرم لک قهوه ای داری به وکترت بگو احتمالا شیاف بنویسه برات

گفتم ، گفت تا وقتی جنین رو نبینیم و قلب نزنه شیاف حمایتی نمی‌دم ، اومدیم و حاملگیم پوچ یا غیرعادی بود ، شیاف بدتر سفتش می‌کنه و سقطت رو سختتر😥کلا عقیده ش اینه

گفتم ، گفت تا وقتی جنین رو نبینیم و قلب نزنه شیاف حمایتی نمی‌دم ، اومدیم و حاملگیم پوچ یا غیرعادی بو ...

یه هفته صبر کن دوباره برو سونو ... نگران نباش عزیزم ... ایشالله خبر خوش بدی

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
2728
من بتام بعد ۴ روز ۱۷۸۵۰ بود ... دکتر رفتم گفت احتمال مولار و دوقلویی ... ولی یه قل بود ... ان تی هم ...

شقايق جون من امروز جوابم مثبت شد، ٣٢ پريود بتام ٣١٥٠ هست، نگران بالا بودنشم. بايد تا پس فردا صبر كنم و دوباره از بدم. واسه شما چندم پريوز ١٧٨٥٠ بود؟

2740
شقايق جون من امروز جوابم مثبت شد، ٣٢ پريود بتام ٣١٥٠ هست، نگران بالا بودنشم. بايد تا پس فردا صبر كنم ...

عزیزم من سه روز بعد موعد پریود یعنی ۳۳ آز بتا دادم ... مال شما زیاد بالا نیست ... نی نی من دختر بود ... میگن بتا بالا نشونه دختره بیشتر

عزیزم من سه روز بعد موعد پریود یعنی ۳۳ آز بتا دادم ... مال شما زیاد بالا نیست ... نی نی من دختر بود ...

ممنونم كه جواب داديد عزيزم، الهي كه خداي مهربون نگهدار خودتون و فرشته ي نازتون باشه.

واسه منم دعا كنيد🌸💗🌺🙏🏼🙏🏼

ممنونم كه جواب داديد عزيزم، الهي كه خداي مهربون نگهدار خودتون و فرشته ي نازتون باشه. واسه منم دعا ك ...

ممنون عزیزم ... نگران نباش بتا شما نرماله...هفته بعد برو صدای قلب کوچولوشو گوش کن ... ان شالله بارداری راحت و شیرینی داشته باشی و نی نی صحیح و سالم بیاد بغلت

2706