2737
2739
اهنگ خواب خوش شادمهر رو براش فرستاده بودم سه روز پیش. گفتم چقدر حسم خوبه بااین اهنگ. خواستم این حس خ ...

اهنگ دوش دوش، از غزل شاکری رو بفرس

قطعا باهاش گربه رو دم حجله میکشی😉👌

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
ببین الان هر چقد بخوای دیر جواب بدی دیگه نشونه زیرک بودن نیس چون طرف ب این نشونه میگیره که تو بهش ه ...

چقدررر شما پخته این و سنجیده👌👌👌 واقعا بدون هیچ اغراق و تملقی لذت بردم از افکار و منطقتون🙏🙏❤

ای کاش خواهری مثل شما داشتم تا یادم میداد

متاسفانه تک فرزند بودم و همیشه سرم به درس ومشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تیکه که گفتی صحبتات متناسب موقعیته

ب نظرم خیلیی به جا بود افرین

بهش نخ دادی یجورایی

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
چقدررر شما پخته این و سنجیده👌👌👌 واقعا بدون هیچ اغراق و تملقی لذت بردم از افکار و منطقتون🙏🙏❤ ای ...

قربونت عزیزم

خوشحالم ک تونستم کمکت کنم💗

2731
بزرگوارین شما💗 تندرست باشین بنظرتون زمانی که دارم اهنگ رو ارسال میکنم چی میتونم بگم جز پرسیدن حسش ...

مثلا بگی 

این اهنگ شمارو هم میبره تو حس و حال قدم زدن با کسی که دوسش دارین؟

نظرتون راجب متنش چیه؟

شما از این سبک اهنگا میپسندین؟اگه نه معمولا چه سبکی گوش میدیدن که اگ در اون سبک اهنگی به گوشم خورد و جالب بود براتون بفرستم💫

مثلا بگی   این اهنگ شمارو هم میبره تو حس و حال قدم زدن با کسی که دوسش دارین؟ نظرتون راجب ...

این اهنگ رو دانلود کردم و واقعاا زیباست😊😊😊👌👌👌

اما بتظرتون مناسب قدم زدن با معشوقه؟؟

و اینکه نمیدونم چرا احساس میکنم اگر با پسری اینطوری صحبت کنم، سبک میشم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

این اهنگ رو دانلود کردم و واقعاا زیباست😊😊😊👌👌👌 اما بتظرتون مناسب قدم زدن با معشوقه؟؟ و اینکه ...

بستگی به این داره که شما مکالمتون تا چه حد پیش رفته

اگه در حدی رفته جلو که قبلا راجب اینده و عشق و برنامه ریزی صحبت کرده باشین نه سبک شدن نیست دیگه

اونو مثال زدم اره میتونه اونم داشته باشه

اگه مناسب قدم زدن با معشوق نباشه هم خوبه،چون باعث میشه طرف مقابل حرفتونو رد کنه و اینجوری مکالمتون شروع بشه و صحبت شکل بگیره

2738
بستگی به این داره که شما مکالمتون تا چه حد پیش رفته اگه در حدی رفته جلو که قبلا راجب اینده و عشق و ...

امروز برای اولین بار عزیزم خطابش کردم🙈😬😅😅💔

گفته بیمارستانم.مطالب امروز سخته. شماهم مراقب خودت باش امروزپنحشنبه ست حتما سرت شلوغه و زیاد درس داری.

مثلا من به این پیامم حس خوبی ندارم.چون حس میکنم خوب تموم نشد و طرف معذبه که خب حالا در جواب چی بگم

نظر و راهنمایی ای برام دارین؟؟ اسکرین رو میذارم تا برخوردم رو ارزیابی کنین

امروز برای اولین بار عزیزم خطابش کردم🙈😬😅😅💔 گفته بیمارستانم.مطالب امروز سخته. شماهم مراقب خودت ...

وای چ خوب دارید میرید جلو😄ذوق زده شدم واقعا

بگو:

خسته نباشید درکتون میکنم ان‌شاءالله امروزتونو عالی سپری کنید

و تو ی پیام دیگه بگو؛ اگه اخر شب وقتتون خالی بود میبینمتون، فعلا خدانگهدار🌹

امروز برای اولین بار عزیزم خطابش کردم🙈😬😅😅💔 گفته بیمارستانم.مطالب امروز سخته. شماهم مراقب خودت ...

و اینکه نسبت به ایشون حس خوبی گرفتم اتفاقا

اقایون نمیان واس کسی که هیچ حسی بهش ندارن روزشونو توضیح بدن اونم با ویس

قطعا ازتون خوشش میاد

فقط ب زمان نیازه تا بگه

و اینکه نسبت به ایشون حس خوبی گرفتم اتفاقا اقایون نمیان واس کسی که هیچ حسی بهش ندارن روزشونو توضیح ...

ممنونم عزیزدلم

قطعا باعث و بانیش شما بودی🙏😊 خدا برای عزیزانتون حفظتون بکنه و خیرتون بده❤ گاهی اوقات یک حرف یک تلنگر یک نصیحت، میتونه از خیلی از مشکلات از سر نابلدی و فروپاشی ها جلوگیری بکنه...

این صحبت الانمون بوده: ابی ها منم. قبل ارسال اهنگ چون گفت درس خسته کننده و سخت بود، گفتم سال گذشته کلاس داشتیم اما محتصر

میتونم درک کنم

خسته نباشی🌹

اخر هفته ست و گمون نکنم امتحانی داشته باشی. ریلکس شو فارغ از هرچیزی یخرده به استراحت و علایقت مشغول شو و بعد بلافاصله این اهنگ رو فرستادم

و اینکه نسبت به ایشون حس خوبی گرفتم اتفاقا اقایون نمیان واس کسی که هیچ حسی بهش ندارن روزشونو توضیح ...

این پایان گفتگو بوده که من ابی ها هستم. نمیدونم چرا تعارف و تشکر رو زیاد حس میکنم توی صحبت هامون و این صمیمیت و راحتی ازتباط رو کم میکنه.

ابی ها منم. خوشحال میشم ایرادتم رو بدونم تا اصلاح کنم

ممنون میشم از زاهنمایی ها و نصیحت های خواهرانه تون🙏❤ و اینکه اولین باره قلب داده!😒😅😅

این پایان گفتگو بوده که من ابی ها هستم. نمیدونم چرا تعارف و تشکر رو زیاد حس میکنم توی صحبت هامون و ا ...

خیلی خوب جلو رفتین افرین😁👏

دفعه ی بعدی ک حرف زدین سعی کن راجب موضوعی درد و دل کنی

منظورم اینه که دیگه از صحبتای فقط مربوط به کار، کم کم ببر سمت مسائل صمیمانه تر و دوستانه تر

مثلا وقتی پرسید چطورید و...

اینبار بگو؛متاسفانه زیاد خوب نیستم🙂بذار یکم نگران شه

یعد که گفت چرا راجب یکی از دغدغه های زندگیت باهاش صحبت کن

مثلا بگو:امروز که داشتم میرفتم بیمارستان سر راه چند تا کودک کار دیدم که شاید به زور ۷ سالشون بوده،از صبح تا الان ذهنم درگیر اوناست یعنی شبو چجوری میگذرونن...

اینو که بگی درواقع مهربونیتو هم نشون میدی یجورایی و هم اینکه بحث جالبی میشه

چون میتونی تشخیص بدی اکن طرز فکرش چجوریه 

2706