2737
2739

کلا بنظرم برای آشنایی پیام دادن روش درستی نیست 

چون شناخت نمی‌ده، لحن منتقل نمی‌شه، فرصت فکر کردن و تغییر نظر برای جلب طرف مقابل وجود داره، سو تفاهم ایجاد می‌کنه و ...

اگر واقعا هدفتون آشناییه، این روش، روش خوبی نیست

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالا که گفته پیش قدم نشو بزار چند روز بگذره کتاب زنان زیرکم‌حتما دانلود کن بخون

اره

یاد اون داستانی که میگفت اقاعه دوست داشت زنش موهاش بلوند باشه و اون زن ساده لوح رفت موهاشو بلوند کرد فرداش افتادم!😁

ولی یقییییناااا فردا دیگه محاله پیام بده

2728
اره حتما بده چون برادرم خودم هم تو این موقعیت بود ی وقتا لج میکرد ناراحت میشد پیام نمی‌داد چند بار گ ...

فردا بدم زود نیست؟؟

حقیقتش خودم قصد داشتم ولی چون رو زده و گفته‌، حس خوبی ندارم که فردا پیام بدم

اره یاد اون داستانی که میگفت اقاعه دوست داشت زنش موهاش بلوند باشه و اون زن ساده لوح رفت موهاشو بلون ...

اگه بخوادت میده؛

نداد شما کتابو بخون متوجه میشی کی وکجا چکار کنی

خیلی بد جواب دادی😑 باید میگفتی اتفاقا ب فکرتون بودم میخواستم پیام بدم که شما زحمتشو کشیدین اینجور ...

آخخخخخخخ ااااارههههه😔 نمیدونم چرا به فکرم نرسید اون لحظه😔

الان راهنماییتون چیه؟؟

فردا بدم زود نیست؟؟ حقیقتش خودم قصد داشتم ولی چون رو زده و گفته‌، حس خوبی ندارم که فردا پیام بدم

ن چرا زوده بگو پیام دادم ک برداشت اشتباه راجبم نکنید من. میخاستم سرراحتی خودتون پیام بدید راحت بتونیم حرف بزنیم ازین حرفا

2738
آخخخخخخخ ااااارههههه😔 نمیدونم چرا به فکرم نرسید اون لحظه😔 الان راهنماییتون چیه؟؟

فردا شروع کننده باش

ولی اینجوری که

مثلا ی اهنگیو بفرستی بگی حس شما به این اهنگ چیه

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
اون زنه، نماینده ی یه زن ساده لوح بود توی اون کتاب. نه زن زیرک 

ببین الان هر چقد بخوای دیر جواب بدی دیگه نشونه زیرک بودن نیس

چون طرف ب این نشونه میگیره که تو بهش هیچچ علاقع ای نداری

و ازت ناامید میشه

این زیرک بازیارو وقتی باید دراورد که حداقل از موندنش یا علاقش ب خودت یکم اطمینان داسته باشی

اگ فردا شروع کننده نباشی اون قطعا فک میکنخ داری بی احترامی میکنی نه اینکه زیرکی

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
فردا شروع کننده باش ولی اینجوری که مثلا ی اهنگیو بفرستی بگی حس شما به این اهنگ چیه

اهنگ خواب خوش شادمهر رو براش فرستاده بودم سه روز پیش. گفتم چقدر حسم خوبه بااین اهنگ. خواستم این حس خوب رو باهاتون به اشتراک بذارم. تشکر کرد و گفت کار خوبی کردین.

الان باز اهنگ بفرستم؟؟ چه اهنگی که متناسب باشه اخه راستش زیاد اهل اهنگ نیستم

ابی ها منم

2706