2733
2739

خوبه میتونی‌باهاش راحت تر صحبت کنی اما ابراز احساسات نکن خیلی زود میگه بودنم باعث خوشحالیت هست نگو خوش به حال قلبم خیلی مستقیم و خیلی زود ابراز احساسات نکن بذار منتظر بشه حتی گاها خودت رو به نفهمی بزن تا اون چند بار ابراز کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم اسکرینای جدیدتو خوندم آفرین فکر میکنم بیشتر چون تک فرزند بودی و خیلی سرت تو درس بوده خیلی ...

باورتون نمیشه ولی من طی این ۲۴،۲۵ سال چقدررر رسمی بودم. عضویت در اینجا برام خیلی خیر داشته توی زندگیم. من بار ها همین صحبت هارو از مادرم و مشاورین میشنیدم. اما همچنان اصرار بر درستی رفتار خودم داشتم.البته که هنر، ایجاد تعادله.

اما از چند روز اخیر اون دیوار و سد مقابلم رو شکوندم. هنوز هم گاهی که به پیام هام نگاه میکنم، میگم واقعا این منم؟؟! ای کاش با خواستگار هایی که رسما داشتم یا اشنایی های اینچنینی مقداری راحتتر رفتار میکردم. چون دیگه واقعا علایق و سلایق جامعه عوض شده.

در مورد مراقب خودت باشیاااا

خوش به حال دلم

جالبیش میدونید چیه؟؟ اینکه خودم هم بعد گفتن این جملات حس درونی بدی داشتم!! و گویا اون لحظه جوگیر بودم و توانایی خویشتن داری رو نداشتم!😔😁💔 نمیدونم چرا اما پشیمونم. 

راستی بنظرتون گفتن خوب بخوابی به اقایی که قراره دخترخانمی رو به قصد ازدواج انتخاب کنه، درست هست؟؟ چون یه بار گفتن و بعدش حس خوبی نداشتم و گفتم زشته مریم!😑

و برای جبران در مورد مراقب خودت باشیاااا

خوش به حال دلم

دیشب مقداری جبران داشتم و یه کوچولو رسمی تر بودم. فقط یه کوچولو.

گفته خوب بخوابی. نگفتم شماهم خوب بخوابی.گفتم همچنین شما.ممنونم.

با استیکر قلب گفته شبت خوش. نخواستم استیکر قلب بدم، با استیکر گل گفتم شبت بخیر.

دیدم امروز صبح صبح بخیر گفته بر خلاف قبل😁

فقط دو سوال🙏 به ازای هر چند پیام اون، من میبایست پیام بدم؟؟

و اینکه زمانی که ایموجی قلب میده، من چه ایموجی بدم؟؟ 

2728
خوبه میتونی‌باهاش راحت تر صحبت کنی اما ابراز احساسات نکن خیلی زود میگه بودنم باعث خوشحالیت هست ...

اون قسمت رو حتی خودمم خوشم نیومد. نمیدونم چرا  اون لحظه چرا خویشتن دار نبودم! و اینطور گفتم

دیشب گفته خوب بخوابی. گفتم همچنین شما ممنونم.

گفته شبت خوش با ایموحی قلب.

من با ایموجی گل گفتم شبت بخیر.

فقط دو سوال🙏 به ازای هر چند پیام اون، من میبایست پیام بدم؟؟

و اینکه زمانی که ایموجی قلب میده، من چه ایموجی بدم؟ 

و راستی بنظرتون گفتن خوب بخوابی به اقایی که قراره دخترخانمی رو به قصد ازدواج انتخاب کنه، درست هست؟؟ چون یه بار گفتن و بعدش حس خوبی نداشتم و گفتم زشته مریم!😑

ممنون میشم راهنمایی م کنین تا بدونم تعادل بیشتری رو برقرار کنم؟؟🙏

خوبه میتونی‌باهاش راحت تر صحبت کنی اما ابراز احساسات نکن خیلی زود میگه بودنم باعث خوشحالیت هست ...

ابی ها منم. راستی! مواظب خودت باش و خوب بخوابی هم حز ابراز احساسه؟! نگم بهتره؟!

2738
به به دیگه جرقش خورده شد😍 خیلی خوب جلو رفت😍😍رسما بهت ابراز علاقه کرد دیگه دیگه سعی کنید مکالمه ...

سلام ابجی جونم

مییای تاپیک اخر لطفا

متاسفانه دیشب خیلی حالم بد بود

متوجه ی اختلاف سنی هم شدیم و یخرده مردد شده گویا اون اقا

اسکرین پیام امروز صبح ش رو گذاشتم صفحات اخر. دیشب برای حدود سه ساعت باهم صحبت داشتیم.