2737
2734
عنوان

وام بانکی

22632 بازدید | 409 پست

سلام دوستان  عزیزم .کسی میدونه الان چه بانکی میشه سپرده گذاشت که تا۳ماه بعد وام گرفت؟  سپه گفتن همه چی بسته ست نمیشه حتی سپرده گذاشت .بانکای خصوصی چطورن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واما همه بعد 6ماه یا حداقل 5ماه شروع میشه اونجوری بخوای بعد سه ماه سود وامش خیلی زیاده 

موردی ندارم فوریه من ۳ماهه میخوام بخوابونم اطلاع نداری الان چه بانکی میشه سپرده بذاری که تا برج ۲بهت وام بدن؟

2738
گلم سوالاتم زیاده معذرت میخوام .الان من فررا برم سپرره بزارم تا۳ماه دیگه میدن یعنی؟الان حساباشون باز ...

والا تا چن روز پیش ک میدادن البته اینجا ایرانه و روزی ی تبصره و.. باید حضوری برید و بپرسید معمولا از برج 2 همه ی بانک ها شروع ب وام دهی میکنن

والا تا چن روز پیش ک میدادن البته اینجا ایرانه و روزی ی تبصره و.. باید حضوری برید و بپرسید معمولا از ...

آره فردا میرم .میخوام الان سپرده بزارم برج ۲وام بگیرم .مهر ایران حداقل چتد ماهه باسپرده گذاری وام میده؟

2706