2733
2734
عنوان

آبروریزی که هیچ جوره جمع نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 275496 بازدید | 1282 پست

انشتر برای دختر خاله خیلی زوره

طلا ب این گرونی

شوهرت فک کرده دارین تیغش میزنین زنگ زده مادرا

برای دختر خاله ۲۰۰ هزار تومن بیشتر نمیبرن

شاید مقصر باشی اسی

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
همه میشناسنش همه میدونن من چه بدبختی ام

ببین شوهرت از اون مردایی که من دورم زیاد دیدم 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
نمیشه دیگه.اصلا نمیتونم ببخشم

الان قهری؟

کاش رو عزت نفس شوهرت کار کنی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
همه چیزو خراب میکنه.مادر بیچارمو هربار سکته میده بعد میگه دوستت دارم.تو باهام حرف بزن تو قهر نکن ا ...

وقتی هر دوتون آروم تر شدین، در شرایط آرامش و بدون طعنه منطقی باهاش حرف بزن و چند نمونه از این رفتارهاش رو براش مثال بزن، اصلا درمورد دیدگاه خانوادت نسبت بهش چیزی نگو، ازش بپرس اگر کسی برای تو تعریف کنه یه مرد یا یه زن اینجوری رفتار می‌کنه چه حسی نسبت بهش پیدا میکنی؟ چی درموردش فکر می کنی؟ 

بگو اصلا تو بالاتر و سرتر از همه، ولی اگر رفتارت غیرعاقلانه باشه هیچکس دید خوبی بهت نخواهد داشت 

گمونم مجبوری بارها باهاش صحبت کنی 

اسی پیام منو نخوتدی  چرا برای دختر خاله ات انگشتر گرمی ۲میلیدنی خواستی؟

کجا چنین چیزی گفت؟😐

2706