2703
2553
عنوان

آبروریزی که هیچ جوره جمع نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 275327 بازدید | 1282 پست

اول اینکه خودت رو اصلا سرزنش نکن غصه هم نخور اونقدری آبروریزی نبوده که نشه جمعش کرد

توی هرخونه ای دعوا و قهر و بحث پیش میاد

بعد چون خودت از موضوع خبر داری فکر میکنی بقیه متوجه شدن

در صورتی که اگر ازت پرسیدن میتونی بگی مامانش حالش بد شده خواسته بره

بعدم که از عروسی برگشتی باید خودتو میگرفتی و بهش میفهموندی که کارش خیلی زشت بوده

فکر میکنید جریان همینجا تموم شد؟چون عروس ایران زندگی نمیکنه.و به نظرش خیلی آپشن بزرگیه  با نها ...

کی عروس زنگ‌زد؟

رحمت بر پدر و مادر کسی که در این مکان لایک نکند😁              وزن شروع ۶۴ وزن هدف ۵۴😍💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی همیشه اینجوره یا استثنا ایندفعه عصبی شده؟

همیشه همیشه همین خریه که هست.بعد فیلم با شخصیت بودن بازی میکنه دلم میخواد خفه ش کنم.دلم میخواد بهش بگم جلو من یکی دیگه ادای شخصیت در نیار

2720
فکر میکنید جریان همینجا تموم شد؟چون عروس ایران زندگی نمیکنه.و به نظرش خیلی آپشن بزرگیه  با نها ...

از حسودیش بوده

چشمش برنمیداشته یکی از خودش بهتر باشه

حتما احساس رقابت کرده با داماد خاله ات

هم از انگشتر خریدنش مشخصه هم از بداخلاقیش و هم اینکه پول رو به رختون کشیده

خود کم بینی داره و چون خودش میدونه پایینه عصبانی میشه و سر شما خالی میکنه

به کمک احتیاج داره

ببین عزیزم الان مردا گرفتارن ما ۱۸ یاله ازدواج کردیم ویک دختر ۱۵ ساله داریم وعاشقانه همو میخواییم من از برادر شوهرم که یه نوزاد یه ماهه بود مراقبت کردم الان ۱۵ سالشه کل زندگیش با منه با مدارک من کار میکنه اگه من تو زندگیش نباشم کلا نمیتونه کار کنه اینو گفتم فقط تا  بهت بگم خودش هم میدونه بهم وابسته است وسیاستمدار هست 

امروز نوبت دکتر برادر شوهرم بود که بره بیارتش خونه چون پیوندمغز استخوان شده 

دکتر بهش زنگ زد گفت فردا میام من بهش گفتم فردا بیاد موردی نداره دعوا وقشقلقی به راه انداخت نگو

من  نمیدونستم مشکلش چیه که از زیر زبون یکی از دوستانش کشیدم  عموش تو دادگاه  کفالت برادر شوهرم  بهش گفته احسانو ازت میگیرم مدرک دارم میفرستم تو پرورشگاه بعد اینکه اموالشو فروختم فهمیدم حق داشت 

مردا مثل کوه مشکلات دارن حالا از یه جایی پر بوده سر تو خالی کرد

یه زن یا هزار مشکل وسخت جونی برادر شوهرم تالاسمی ماژور دیابتیه و نارسایی قلبی و ریوی ۱۵ ساله خون دل بزرگش کردم چه شب تا صبح بیمارستان بغلم بعد از  تزریق خون یا دسفرال میلرزید چه خون دل ها خوردیم تا رسید به ۱۵ سالگی  چه شب تا صبح دنبال دارو نبودم دنبال دکتر نبودم اتاقش به جای تخت نوجوان تخت بیمارستان با دستگاه اکسیژن  هست چه شب هایی که میلرزید وبیهوش تو بغلم بود  هر دوچرخه که میدید اون شب برای من و شوهرم ماتم بود درمانده ترینم از ارزوهایی که گفته و نوشته مینویسم دوست دارم برم کوه دوست دارم دوچرخه داشته باشم دوست دارم کاکائو بخورم دوست دارم تخمه بخورم فوتبال نگاه کنم دوست دارم زنداداشم به جای کیف دارو برام کیف ورزشی بزاره دوست دارم یه شب بدون ترس از ...بخوابم 
2714
اگر از این ناراحتی که خواهرت اونجا بوده خوب دعوا تو هر خونه ای هست اونها بیشتر معذب شدن که اونجا بود ...

خواهرم که بدبخت عادت داره.قبل ازدواجش که همش بهم میگفت من از ازدواج میترسم چون نمیتونم مثل تو خودمو کنترل کنم.من بهش میگفتم قرار نیست تو مثل من بشی.خداروشکر هم نشد

شوهرمنم وقتی دعوتی اقوام وخانواده خودش باشه مهربونه ازطرف من باشه برج زهرماره بیخیال 

دقیقا همینه

باورت میشه بعد اینهمه سال زندگی به من میگه تو خونه من دماغتو عمل کردی با پول من آدم شدی

دقیقا همینه باورت میشه بعد اینهمه سال زندگی به من میگه تو خونه من دماغتو عمل کردی با پول من آدم شدی

چقدر بی تربیت

بگو خب تو که میخوای اینهمه منت بذاری چرا زن گرفتی؟

پولاتو تنهایی خرج کن

الان که امپرش پایین امده چی میگه عذر خواهی کرد درچه حالی هستین قهری باهاش

همه چیزو خراب میکنه.مادر بیچارمو هربار سکته میده

بعد میگه دوستت دارم.تو باهام حرف بزن تو قهر نکن

انگار همین من نبودم کم مونده بود به پاش بیوفتم که بیاد

دقیقا همینه باورت میشه بعد اینهمه سال زندگی به من میگه تو خونه من دماغتو عمل کردی با پول من آدم شدی

من همیشه میگم کاش با یکی هم سطح خودم ازدواج میکردم که انقدر منت پولشو نمیزاشت 

بیرون زندگیم دیگرانو سوزونده داخلش خودمو 

2706