2737
2734
عنوان

آبروریزی که هیچ جوره جمع نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 275466 بازدید | 1282 پست

واسع خودت هدف بذار واسه اون زنده باش و زندگی‌کن ،سعی کن اینطور مجلسا نری وقتی اعصابت داغون میشه یاهم حواست باشه کجا دنبال بهونه است ،هنوز سنی نداری به خدا سلامتی و‌جوونیت از همه مهمتره وقتی مجبوری باهاش زندگی کنی اولویت خودت باش مثلا رابطه تو دلت بگو واسه دل خودمه نع اون،،از خاکی بودن دست بردار،،این جمله طلایی رو همیشع بگو من خیلی ارزشمندم،الاروحت مریض شده نذار بیشتر ازین اعصابت به هم بریزه خدای تکرده جسمتم مریض میشه,,اگه‌روت با خانوادت بازه بهشون بگو ازش چیزی نگیرن که‌منتش سر تو بیفته ،خلاصه به نظرم چاخانش کن ،فک می کنه دشمنشی بذار این حس یواش یواش بره ،،ازین به بعد شاد باش و واسع خودت شادی خلق کن

اصلا منو دشمن میبینه.همسر نمیدونه چیه

ببین من اتفاقی تاپیکتو خوندم جدا حالمو بد کرد چون یاد خودم میگفتم شوهر من کارو پولم ندارم من شروع کردم تمرین ذهن انجام میدم توهم انجام بده ایشالا دوتامون نتیجه بگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تو این گرونی کی طلا کادو میده،،به تو و شوهرت چی میرسه طرف کجا زندگی میکنه،،بعدش شما چرا جلوی خانوادت از کراواتش عیب و ایراد گرفتی،خوب بهش برخورد ،،اگه اخلاقش همیشه اینه تو هم تو عروسی یکی از فانیلاش مثل برج زهرمار باش تا ایشون احترام رو یاد بگیره،به هیچ عنوان مشاجره نکنید فقط با عملت بهش بفهمون،در هر صورت ایشون شوهرته قلقشو بدست بیار اما عزت نفستو همیشه حفظ کن،برا زندگیت بجنگ چون ارزششو داره

2731

برادرشوهر من پولداره پس چرا نمیکوبه رو سر زنش به خدا یه چیزایی واسه جاریم میخره همه هنگ میکنن همیشه تو جمع احترام میذاره یعنی جاریم خودش از این حد از خوشبختی تعجب میکنه😅به نظرم شوهر اسی از لحاظ روحی مشکل داره که سعی میکنه همش طرف مقابلش رو تحقیر کنه...البته اینم در آخر بگم شانس حرف اول رو تو ازدواج میزنه...

جالبه تقریبا بیشتر کاربرا گفتن شوهر مام اینطوریه 😐😐تا یه تاپیک دیگه زده بشه بگه شوهرم آدم خوبیه هم ...

خب عزیزم وسط این تاپیک که همه دلشون خونه از دست شوهراشون نمیشه که من از اونور بیام بگم وای شوهر من خیلی خوبه و فلان..ولی ممکنه تاپیکی که کسی از شوهرش خوب گفته باشه منم بگم آره شوهر منم اینجوریه.البته عادت داریم که هرچیزی باشه یه چیزی از توش دربیاریم،🙄

2738