2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
متاسفانه چاره ای نمی مونه چون پیدا کردن کار خیلی سخته با اینکه یکی مثل خودم عاشق رشتش باشه ولی مجبوره بره سراغ کارای دیگه. هر کاری که درامد و مزایا خوبی داشته باشه
2740
من عاشق ایرانم
اما متاسفانه روز به روز حالم از خودم از این سیستم آموززشی واستخدامی بهم میخوره
شما خودت حیفت نمیاد 6 سال درستو بریزی دور و بری کار بی ربط باشی؟
من نمیدونم واقعا همه ی ما یه روز باید جوابگو باشیم
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
چرا لیلا جون چون حیفم میاد به خاطر همینم دو دلم ولی کار دیگه ای نمیتونم بکنم متاسفانه با مدرک فوق لیسانس مهندسی معماری باید دنبال راهی باشم که تو بانک بهم کار بدن تازه این یک شرایط خوبه خیلی از دوستای من الان مسئول دفتر یا بازاریاب و.... هستند من اگه برم بانک باید کلامو بندازم هوا در مقابل اونا!

اون چیزی که شما تو ذهنت هستش آره خیلی ایده آله ولی الان تو ایران متاسفانه شرایط خیلی بد شده
الان با این مدرک من3 تا کار میتونم انجام بدم

برم دنبال یه کار غیر مرتبط

تو رشته خودم فعالیت کنم که نوعی بیگاری هستش چون کسایی که پارتی نداشته باشن باید برن تو یه شرکت تا 6 بعداز ظهر کار کنن برای 500/ 6000 تومن

یا اینکه مدرکمو قاب بگیریم بزنم به دیوار خونه خودمم بشینم خونه

ایده آللل؟؟؟
میدونی من دانشجوی ارشد حسابداریم هدفم دکترا و تدریسه
اما دوستام با مدرک ارشد اقتصاد ارشد حسابداری و مدیریت مالی نمیتونن مار بانک پیدا کنن اونوقت شما ( شما نوعی) باهر مدرکی میرین به جای اون
چند تا حسابدار تو ایران میرن کار معماری رو انجام بدن
به قول مونی از تغییرات کوچک شروع کن از من ناراحت نشو اما از نطر شرعی و عرفی تو در حق کسی که رشتش این بوده ظلم میکنی شاد وموفق باشی عزیزم
همه ی ما مقصریم
2706