2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وزن نی نی هاتون خوبه نگران نباشین دخمل من 33 هفته به دنیا اومد 1780 بود
اصلا استرس این چیزا رو نداشته باشین اصلا واستون خوب نیست
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
2740
خدا رو شکر خوبه اما همیشه همون یک کیلویی که موقع به دنیا اومدن کم داشت رو کم داره
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
دوقلو بودن سارینا جون یکیشون توی شکمم رفت پیش خدا و من هم رفتم توی فاز زایمان و هیچ کس هیچ کاری نتونست واسم بکنه به غیر از ختم بارداری
وای من اومدم تاپیک بزنم در همین مورد...
وزن نی نی من خیلی کمه پس:(((((((((((
دختر من تو هفته 32 وزنش 1700 و قدش 43 است. وزنش کمه.. نه؟؟؟؟؟
چی کار کنم جبرانشه؟؟؟؟؟؟؟
لیدی میل بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟
کمککککککککککککککک
به این چىز ها زیاد توجه نکنین به خواهر من گفته بودن بچه ٢/٨٠٠هستش موقع دنیا اومدن میشه ٣کیلو ماشالله ٤/١٠٠بچه دنیا اومد سونو وزن بچه رو هیچ وقت درست نمیگه حدسی و تخمینی میگه
CafeMom Tickers