2733
2734

زحمات من رو پیش مادرش کتمان میکنه یا اصلا نمیگه یا واقعیتشو نمیگه. یه مثال بزنم، اسباب کشی داریم و منم هفت ماهه باردارم، دارم جلو چشمش وسیله جمع میکنم پشت تلفن به مادرش میگه نه خودم همه رو جمع میکنم نمی‌ذارم دست بزنه!!!! خودش میره سر کار من باید بین این همه وسیله و بهم ریختگی تو خونه جدید بگردم و وسیله جا به جا کنم و کابینت مرتب کنم ناهار درست کنم و...  مامانش زنگ میزنه، بهش میگه من میگم دست نزن خودش پا میشه کار میکنه! خودش داره صب میره سر کار میگه ظرفا رو بچین، لباسا رو مرتب کن فلان کن! ده روزه تو این وضعیت اسباب کشی هستیم، روزی یه وعده غذا میرسم درست کنم اونم تا بخوریم ساعت شده 5 و 6 غروب، از حال و روز بچه م کلا بی خبرم، ماه هفت رو تموم کردم کلا 4 کیلو اضافه کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ مادر خوبی داره..توهم ب خودت فشار نیار بذار شب میاد خودش جمع میکنه

چون فقط بهش میگه نذار کار کنه خوبه؟!؟ خب بیاد کمکم که کار نکنم. من نکنم کی بکنه؟!؟ 

2740

بسلامتی زیاد به خودت سخت نگیر صبر کن بعد که ار سر کار اومد از  خودش کار بکش بعدم بگو بارداری برات سخته و مضاف بر اینکه کاری هم کنی به چشم نمیاد 

ببخشید میپرسم  کجا ساکن شدید چون تو تاپیک قبلیت گفتی خونه تو تهران یا اطرافش بزرگتر بخرم میپرسم

بسلامتی زیاد به خودت سخت نگیر صبر کن بعد که ار سر کار اومد از  خودش کار بکش بعدم بگو بارداری بر ...

سلامت باشی عزیزم

ما پولمون به خونه اطراف تهران هم نرسید متاسفانه تو شهرستان مامانم یه واحد خریدیم دادیم دست مستاجر 

الان خودمون اومدیم دماوند مستاجریم

سلامت باشی عزیزم ما پولمون به خونه اطراف تهران هم نرسید متاسفانه تو شهرستان مامانم یه واحد خریدیم د ...

مبارک باشه مهم اینه که توتستید جایی رو بخرید انشا.‌‌.بعدا تبدیل به احسن میکنید .به به دماوند عالی از الودگی تهران دور هستید 

مبارک باشه مهم اینه که توتستید جایی رو بخرید انشا.‌‌.بعدا تبدیل به احسن میکنید .به به دماوند عالی از ...

سلامت باشی مهربون البته اینجا هم کاملا تمیز نیست آلودگی تهران تا اینجا هم میاد اما بازم کمتره