2733
2739
تا حالا هیچوقت نه اون بامن عشقولانه حرف زده یا پیامی فرستاده نه من،، محل کارش یه شهردیگس ماهی یه با ...

ما از مشکلت خبر نداریم عزیزم ولی اینجوری حال خودت اصلا خوب نمیشع این سردی رابطون رو بچتون هم تاثیر میزاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من میتونم بپرسم اختلاف اصلیتون سر چیه و چرا الان توی قهره و واکنش شما ب حرفاش چیه  شاید بت ...

خانومش میخواد ماشین داشته باشن تو آسایش باشن ولی الان درآمدش کمه و شرایط خرید ماشین رو نداره 

2731

والله نمیدونم,خواهرم,همش میگه ازدواج ما از اول اشتباه بوده

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
2738
والله نمیدونم,خواهرم,همش میگه ازدواج ما از اول اشتباه بوده

شما حتما اگه شرایطش رو دارید ب یه مشاور خانواده مراجعه کنید و بنظر من اگه شما با مهربونی و زبون خوش باهاش حرف بزنید حتما شما رو میفهمه مثلا بگید من الان در توانم نیست ک ماشین بخرم بگید میدونم لیاقت تو خیلی از این چیزا بیشتره ولی مطمعن باش من هیچی رو از تو دریغ نمیکنم تمام تلاشم فقط رضایت و آرامش تو و اگه شما بخواید هزار راه برای بدست آوردن دل همسرتون هست ک صد درصد ازش جواب میگیرید درکش کنید حر فاشو با حوصله گوش بدید دل ب دلش بدید حتما همراهتون میشن و اینو بدونید هیچ چیز توی دنیا ب دل خوش نمیرزه آدم اگه دلش خوش باشه حتما با هر سختی کنار میاد دلش رو ب خودتون و زندگی خوش کنید حتما جواب میگیرید یه همزبون و همدل و همسر خوب ب تمام دنیا میچربه

گویند که هر تیره شبی را سحری هست    ..من مامان دو تا کوچولوی مهربون و قشنگم ک تنها دلخوشی زندگیمن 🥰                                     ب شدت اعتقاد دارم ب این جمله ک تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن و اصلا نمیپسندم رفتار آدمهایی رو ک مدام در حال قضاوت دیگرانن و خودشون رو علامه دهر میدونن😡😡                                          لطفا اگه ب اینجای امضام رسیدی برام یه انرژی مثبت بفرست برام دعا کن ک روزهای سختم تموم شه ممنونم از نگاه مهربونت 
شما حتما اگه شرایطش رو دارید ب یه مشاور خانواده مراجعه کنید و بنظر من اگه شما با مهربونی و زبون خوش ...

دقیقا فقط باید حرف بزنید تا حرفای دل طرف مقابلتم بشنوی از دید اونم ب ماجرا نگا کنی 

2706