2733
2734
منظور از تخت نوزاد نوجوان چیه؟
تخت نوزاد رو تا چه سنی میشه استفاده کرد؟ و اینکه حفاظی که دور تخت هست رو میشه جمع و باز کرد ؟
مرسی دوست جونا
عزیزم من تخت نوزاد گرفتم خیلی هم راضی هستم

همین الان از سرویس تختش خسته شدم فکرش و بکن بخوای تا 18سالگی بچت یه سرویس تخت و نگه داری!!!!!!

من که نوزاد نوجوان دوست ندارم

جای کمتری هم میگیره

البته اگه تجربه الانم و داشتم اصلا تخت نمیگرفتم
خدایا بخاطر مهربونترین همسر دنیا ازت ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همین تخت های دو منظوره که بالایش حفاظ دارد و کوچکتر است بسته به قد بچه و راحتی ( تا حدود 2.5 سالگی دخترم استفاده کرد ) هر زمانی خواستی میتونی حفاظش رو برداری ....
ولی قسمت نوجوانش زیرش است که مثل یک تخت معمولی است و کل قسمت بالا باید برداشته بشه تا بشه استفاده کرد ...
امیدوارم توضیحاتم واضح باشه !
من دیروز رفتم نوزاد نوجوان خریدم ... البته چون واسه سیسمونی بود کلی تحقیق کردم بعد نتیجه گرفتم برم نوزاد نوجوان بگیرم ... خیلی خوشگله و کارایی داره ... تا مدتی که نوزاد ازش استفاده میکنه هم تخته هم گهواره... وقتی نوجوان بشه ... تخت نوزادیش تبدیل میشه به میز تحریر و یه پا تختی .. واسه خونه های کوچک خیلی خوبه...الان دیگه از کوچکترین فضا بیشترین استفاده رو میکنن .
هرگز زانو نخواهم زد , حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود ...
2740