2733
2734

دنبال کشکول زیرخاکی بودم قیمتا خیلی بالا بود از اونجا ۹۰۰ت خریدم و گفت سالمه اگر رسید دستت سالم نبود برگردون پول هم دست اپیلیکیشن هست تا من اوکی ندم واسش نمیریزن ارسال نمیکنه که!

۲۷دی خریدم الان ببین چند روزه ارسال نمیکنه زنه نفهم 

میخونه جواب نمیده یا مثلا دو روز بعد جواب میده میگه مهمون داریم یا مثلا ادممون فوت کرده اخه بمن چه ارسالش کن تمومشه توهم به پولت برس دارم دیوونه میشم از بیخیالی این زنیکه پشتیبانی هم خیلی ضعیفه 

شما بودین چیکارمیکردین؟

😜

پولتو برگردون

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کمدا مزخرفه! اه. پشتییبانی جواب میده! ببین ففقط دکمه ی دریافت شد یا رسید نزن بگو به پشتیبانی بهت برمیگردونن

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
2740
دیروز دعوا کردم دگ زنیکه انگار یه تیکه 💩

طمع نکن مرجوعی بزن به پشتیبانی بگو نمیفرسته! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊