2733
2734
راستش یخچالم سوخته موندم خیلیم پول ندارم میخوام دوقلو ایرانی بگیرم مال خودم ازمایش بود 15ساله دارمش دیروز موترش سوخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکترواستیل بهترینه
چرا زندگی رو سخت میکنی ؟ دلتنگ کسی شدی ؟ ... زنگ بزن❤ میخوای کسی رو ببینی ؟ ... دعوت کن💚 میخوای بقیه درکت کنن ؟ ... توضیح بده💛 سوالی داری؟ ... بپرس💜 چیزی میخوای ؟ ... برو دنبالش💙 از چیزی خوشت میاد ؟ ... حفظش کن💗 از چیزی خوشت نمیاد ؟ ... ترکش کن❤ عاشق کسی هستی ؟ ... بهش بگو💛 ما فقط یکبار زندگی میکنیم سخت نگیر , ساده باش !💋
2728
2740
من امروز رفتم بخرم فروشنده مارک depointرو بهم پیشنهاد داد 4300سفیدش و 4400سیلورش بود 30ماه گارنتی داشت خود فروشنده می گفت خودم اینو تا ده سال براتون گارانتی میکنم خیلی بهش مطمئنم موتورش سامسونگه و ال جی و سامسونگ دیگه اصل نیستن و پول مارکشونو میخورن میشه بهش اعتماد کرد
من امروز رفتم بخرم فروشنده مارک depointرو بهم پیشنهاد داد 4300سفیدش و 4400سیلورش بود 30ماه گارنتی دا ...

واقعا عالیه خاهرم دوقلوشو خریده خیلی راضیه تازه اومده ظاهرا موتورش ایتالیاییه.