2737
2739
عنوان

مکانی که توش غرق آرامش میشم 🥰😍🤗

1239 بازدید | 76 پست

حتی بدترین حالم خوب میشه وقتی میرم داخلش و غرق کار میشم😍هرچقدر خسته باشم ازش سیر نمیشم ..

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ولی من فقط استخر آرومم می‌کنه 

شنا کردن ...

رویای مسابقات جهانی ....توی اون رویا غرق میشم 

دوست دارم اولین دختری باشم که تونست قانونی بشکنه و بره مسابقات جهانی🙂⁦👌🏻

بحث نکنید وژم حوصله هیچکین نیره🥴فدای خماری چویل کالت فدای و تنیا نیشتن نو مالت هم نفس هم دوست هم کل کسمی له دار دنیا هر خود بسمی دارو آرام بخش درد و دلمی بوسان تازه پر له گلمی⁦♥️⁩✨مه ترسه عاشقبه عاشق بوون ترسی ناوی ئه و په ره که ی شیت ده بیت شیتیش بو خوی دنیایه که!🙃با افتخار دختری از تبار زاگرسم💛🥺

براش گزارش بزنیدتاباراخرش باشه اینجوری سرکارمیزاره ادمومن که برات گزارش زدم بروحالشوببر

زندگی گریه مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...   

کاش میشد تو این اتاق زندگی کنم واسه همیشه

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
براش گزارش بزنیدتاباراخرش باشه اینجوری سرکارمیزاره ادمومن که برات گزارش زدم بروحالشوببر

خب بزن اگر اروم میشه دخترم گریه کرد بغلش کردم چقدر عصبی هستی

ولی من فقط استخر آرومم می‌کنه  شنا کردن ... رویای مسابقات جهانی ....توی اون رویا غرق میشم&nbs ...

چقدرررخوب😍😍انشالله امیدوارم بهترین باشی

من وقتی خونه مامانم میرم این حس و دارم

مامانا که مثلشون پیدا نمیشه خداواست حفظشون کنه

2706