2733
2734
عنوان

کی خونه تکونی رو شروع میکنین ؟

595 بازدید | 41 پست

چند روزه تموم میکنین؟ خودتون انحام میدین یا کس دیگه؟ من اینقدر استرس میگیرتم که هر سال اونموقع عزا میگیرم. دستانم خیلی درد میکنه

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دی و بهمن خونه تکونی میکنم

دو هفته قبل شروع کردم

ولی کابینتا رو که مرتب کردم کلا گذاشتم کنار برای استخدامی میخونم

ان‌شالله اردیبهشت خونه تکونی میکنم😂

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728

احتمالا اواسط بهمن شروع کنیم، مال ما روزها طول میکشه چون خیلی با دقت و حوصله انجام میدیم و یه جورایی خونده کوبونده میشه و از نو ساخته میشه 🤭

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2738
وقتی خونه تمیزه خونه تکونی برا چیشه  حالا یکمم اون‌کابینتا بالارو دستمال کشی هم میکنم

منم در طول سال خیلی تمیزکاری میکنم ولی دیوار و پنجره و پرده و.فرش.. که باید انجام بشه یا تمیز کردن و مرتب کردن دوباره داخل کابینتا

من باید از اخرای بهمن شروع کنم کارام زیاده خونه حیات باغچه الاچیق پایین خونه هوووووو امروز استرس اینو داشتم خواهرشوهرام برا خونه مادرشوهر ازم کمک بخوان هووووو

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

من تقریبا نصف خونه تکونی رو انجام دادم 

اتاق ها تمام شده 

شیشه ها مونده تمیز کنم و پرده ها رو درست کنم و کابینت‌ها و آشپزخونه رو تموم کنم 

از آلام هی ریز ریز انجامش میدم 

احتمالا اواسط بهمن شروع کنیم، مال ما روزها طول میکشه چون خیلی با دقت و حوصله انجام میدیم و یه جورایی ...

منم دقیقا همینطورم. از شیر مرغ تا جون آدمیزداشو میریزم بیرون دوباره جمع میکنم

2706