2733
2734
عنوان

دفع سفید شیرخوار. لطفا کمک

72 بازدید | 11 پست

سلام دخترم چهار ماه و بیست روز داره. غذاشو ده روزی میشه شروع کردم فرنی و حریره بادام میدمش.

امروز چهار بار دفع داشته و امروز کلا هفت ق بهش فرنی دادم سه ق صبح چهار ق شب. ق چ دادم. صلح دفعش کاملا زرد بود. اما شب زرد و سبز و دون دون های سفید بخاطر غذاشه ک دادم؟؟ نگران شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به فرنی حساسیت داشته لابد قطع کن اگه خوب نشد باید ببریش دکتر.فرنی با شیر گاو درست کردی ؟

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2738
ن با شیر خشک نان

خوب باید اون آخر اضافه کنی فکر کنم همین کارو کردی .من چون شیرخشکی نبود بچم بلد نیستم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
نپختم. آخری که فرنی ولرم شد اضافه میکنم 

خوب پس رعایت کردی .من دخترم یه بارمریض شد اچند ماهگیش تب داشت همین شکلی بود مدفوعش .ویروس گرفته بود آزمایش مدفوع دادیم مشکلی نداشت.بعد سه روز خوب شد