2733
2739

سلاااااام به همه مامانا و مامانای آینده🥰🥰

با احترام به همه کسایی که طرفدار زایمان طبیعی هستن🌷، این تاپیک برای مقایسه و بدتر و بهتری نیست. صرفا یه تجربه شخصیه. من با شناختی که از بدن و شرایط خودم داشتم و مشورت با پزشک به این نتیجه رسیدم که سزارین برای من بهتره.

چند روز پیش زایمان کردم. سزارین با بی حسی. فقط میتونم بگم فوق العادههههه بود.👍 با ارامش و آمادگی کامل، بدون درد. همه چی خوب بود. یعنی زمانی که من فکر میکردم هنوز بی حس نشدم و داشتم از کارشناس بیهوشی میپرسیدم چقدر طول میکشه؟ یهو صدای نوزادم رو شنیدم. مطمئنم تا عمر دارم اون لحظه و بعدش گرمای تنش از یادم نمیره.🤩🥰

شکمم رو زمانیکه هنوز بی حس بود فشار دادن و من هیچ دردی حس نکردم. بهم گفتن چند ساعت نباید از تخت پایین بیام و بعدش حتما صبر کنم تا خودشون بیان و کمکم کنن. تو اون مدت هم یه ماما مدام سر میزد و کمک میکرد به بچه م شیر بدم.  من پمپ درد هم نگرفتم، داروی مسکن هم تقاضا نکردم. بعد از بی حسی یه درد کوچیک قابل تحمل داشتم. بعد از چند ساعت که از تخت اومدم پایین برای چند ثانیه درد داشتم. و فقط اخر شب که دیگه خیلی راه رفته بودم دردش زیاد شد که با یه شیاف دیکلوفناک حل شد. راه رفتم و نشستم خودم بچه رو بغل کردم و شیر دادم. اینکه میگن سزارینی ها نمیتونن بچه رو شیر بدن یا کارای شخصیشون رو انجام بدن حداقل در مورد من کاملا اشتباه بود!

فرداش هم اومدم خونه و فقط یکبار همسرم کمک کرد از تخت بیام پایین. حتی دکتر به من گفت چای هم خواستی خودت میری میریزی. خلاصه خیلی راحت بودم برای نشستن، خوابیدن، راه رفتن، شیر دادن و هیچ چیز دیگه ای به مشکل نخوردم. فقط یک روز بعدش سردرد گرفتم. که بی خوابی هم موثر بود.

من به شخصه اگر هزار بار برگردم عقب بازم سزارین با بی حسی رو انتخاب میکنم. نه قبلش دردی داشتم نه بعدش. یه خاطره خیلی خوب از روز زایمانم برام موند. 

امیدوارم تاپیکم برای کسایی که قصد سزارین دارن و احتمالا ممکنه از حرفای دیگران دچار اضطراب بشن، مفید باشه.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا ک مبارکتون باشه😍😍

ممنونم❤️

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
چه حس خوبی😍کاش منم مثل تو باشم

ان شالله🤩

تولدکوچولوتون مبارک باشه ولی برای همه یه ج

ممنونم. گفتم این صرفا یه تجربه شخصیه

ممنونم. گفتم این صرفا یه تجربه شخصیه

آخه منم سرسزارین اولم تجربم مثل شمابودولی سردومی هنوزبعدچهارسال میگم من دیگه بچه نمیخوام خیلی اذیت شدم

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
2740

سلام عزیزم قدم نورسیده خیلی مبارکه😍😍 وزنش چقدر بود بسلامتی؟ از بیمارستان و هزینشم میگی؟

منکه استرس ولم نمیکنه با بیهوشی میخوام انجام بدم🙂

خدایا شکرت❤️برجمال حضرت ابوالفضل العباس صلوات❤️
سلام عزیزم قدم نورسیده خیلی مبارکه😍😍 وزنش چقدر بود بسلامتی؟ از بیمارستان و هزینشم میگی؟ منکه استر ...

سلام عزیزمممنونم

وزنش ۳۶۱۰ بود کل هزینه بیمارستان با فیلمبرداری حدودا ۱۵.۵ شد

سلام عزیزمممنونم وزنش ۳۶۱۰ بود کل هزینه بیمارستان با فیلمبرداری حدودا ۱۵.۵ شد

ای جانم، ان شالله هردوسلامت باشین، برا منم دعا کن😘😘

خدایا شکرت❤️برجمال حضرت ابوالفضل العباس صلوات❤️
ای جانم، ان شالله هردوسلامت باشین، برا منم دعا کن😘😘

ممنونم

انشالله راحت زایمان میکنی عزیزم

مبارکه خداکنه منم اینجوری باشم  کدوم بیمارستان رفتی؟

محب کوثر

یه دختر خانمی هستش 

تو یه روستای دور افتاده زندگی میکنن یکی از اشناها هستن 

بیست سالشونه دختره پدرشون فوت شده با مادرشون زندگی میکنن 

دوتایی میرن راه پله و اینا تمیز میکنن هیچوقت ندیدم برای عید لباس موقر و خوبی تنش باشه بنده خدا 

اگر لباسی دارید ک مناسب باشه ک نمیخواید خواهش میکنم بدید به این دختر ثواب داره 

پول نقد ندید اصلا چون ممکنه شک و شبه به‌وجود بیاد 

اگر خواستید لباسی براشون بفرستید درخواست دوستی بدید تا آدرس بدم بهتون 

دم عیده دل یک نفرم ک شاد بشه کلی برکت میاد تو سفره هاتون