2733
2739
عنوان

بسته بندی انبار دیجیکالا

673 بازدید | 13 پست

سلام وقتتون بخیر خانما 

کسی اطلاع داره چطور کاری حقوقش چقدره کسی هست که کار کرده باشه خیلی خیلی ممنونم میشم پاسخ بدید خیلی برام مهمه برایتون دعا میکنم ❤️

بخوان که زن از رنج هایش قوی تراست!🤍

خواهرم اونجاست با لیسانس حقوق رفت اولش با تبلت لیستارو چک میکردن تو انبار بعد یواش یواش پیشرفت کرد رفت بخش اداری کارمند شد خب الان راحت تره

زن ومرد باهم کارمیکنن الانم برای خودش ماشین خریده و کلی ریخت وپاش میکنه برای قر وفرش

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

فقط کار کردن تو محیطش از اول بستگی به خودت داره که با آقایون چطور برخورد کنی ...

من خودم از برخورد و راحتی خواهرم با مردها خوشم نمیاد الانم یه خواستگار داره اونجا سرپرسته ولی خانم قصد ازدواج نداره

تیپ ظاهریش هم خیلی عوض شده که اینم به ظرفیت آدم و خانوادش بستگی داره

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم اونجاست با لیسانس حقوق رفت اولش با تبلت لیستارو چک میکردن تو انبار بعد یواش یواش پیشرفت کرد ر ...

موفق باشه خیلی ممنونم که جواد دادید 

الان خیلی آگهی میزنه پاره وقت برای انبار نمیدونم چقدر حقوقش

2728
موفق باشه خیلی ممنونم که جواد دادید  الان خیلی آگهی میزنه پاره وقت برای انبار نمیدونم چقدر حقو ...

حقوقش فکر کنم منصفانه باشه قبل از گرونی ها نهار میدادن الان فکر کنم پولشو میزارن رو حقوقت بیمه و بسته معیشتی هم دارن

فقط کار کردن تو محیطش از اول بستگی به خودت داره که با آقایون چطور برخورد کنی ... من خودم از برخورد ...

دقیقا 

من متاهلم همسرم چند ماه بیکار بهش میگم بیای بریم با هم کار کنیم بهونه میاره از بیکاری تو خونه خسته شدم برای همین سوال کردم 

دقیقا  من متاهلم همسرم چند ماه بیکار بهش میگم بیای بریم با هم کار کنیم بهونه میاره از بیکاری ت ...

وا خب هردوتون خیلی خوبه باهم برید اونجا کار کنید اینطوری برای تو هم راحت‌تر وامن تره من خودم دوستی داشتم شوهرش اونجا سالهاست کار میکنه با یه بچه زندگیشونو خوب میگردونه

2740
حقوقش فکر کنم منصفانه باشه قبل از گرونی ها نهار میدادن الان فکر کنم پولشو میزارن رو حقوقت بیمه و بست ...

خیلی ممنونم بابت جواب به سوالم 

خدا خیرتون بده براتون حمد و صلوات خوندم❤️

خیلی ممنونم بابت جواب به سوالم  خدا خیرتون بده براتون حمد و صلوات خوندم❤️

ممنون عزیزم انشاا... شوهرت هم بزودی شاغل بشه از بیکاری نجات پیدا کنید به حق فاطمه زهرا

توروخدا برای مشکل من هم دعا کن  برای عاقبت بخیری بچه هام

وا خب هردوتون خیلی خوبه باهم برید اونجا کار کنید اینطوری برای تو هم راحت‌تر وامن تره من خودم دوستی د ...

هرچی بشه میگم کو گوش شنوا این ماه 12  چک داریم خسته شدم از این وضع 

ممنون عزیزم انشاا... شوهرت هم بزودی شاغل بشه از بیکاری نجات پیدا کنید به حق فاطمه زهرا توروخدا برای ...

مرسی گلم 

چشم حتما 

هرچی بشه میگم کو گوش شنوا این ماه 12  چک داریم خسته شدم از این وضع

خدا هدایتش کنه انشاا... ولی اگر کارکن باشه بنظرم میتونه تو این شرکت موفق بشه