2737
2734
عنوان

تعبیر خواب مورچه

314 بازدید | 5 پست

کسی از دوستان تعبیر خواب بلده ؟

خواب دیدم کلی مورچه رو دست چپم هستش

بعد اومدم اتاق دیدم رو وسایلم کلی مورچه سیاه هسش بصورتی که انگار یه پارچه سیاه کشیدی 

حتی برنج گذاشتم داخلش کلی مورچه رفت 😑☹️

شستم کل دستمو بازم جمع شدن افکن زدم رو دستم همونجور موندن 

کل سمت چپ بدنمو ، دست و پاهام مورچه ها گرفتم 🤦🤦🤦

برای همدیگه دعاهای خوب کنیم 💐

سلام غیبت کسی رو کردی ؟ 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلا خونه ام و با کسی حرفی نزدم

اصولا کسی ازدست آدم ناراحت باشه ...خواب مورچه می بینه که رو تنش افتاده ...خدای ناکرده غیبت یا ناراحتش،کرده باشه ...اگه واقعا نکردی ...شاید یادت رفته ...ازخدا طلب بخشش کن دیگه نمی بینی انشالله

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2731
اصولا کسی ازدست آدم ناراحت باشه ...خواب مورچه می بینه که رو تنش افتاده ...خدای ناکرده غیبت یا ناراحت ...

نمیدونم من شهر غریبم با کسی رو در رو در ارتباط نیسم و تلفنی فقط خانوادمه

نمیدونم انشالا ک خیره

برای همدیگه دعاهای خوب کنیم 💐
نمیدونم من شهر غریبم با کسی رو در رو در ارتباط نیسم و تلفنی فقط خانوادمه نمیدونم انشالا ک خیره

انشالله