2737
2739

حالا فعلا ک ازاین تعریف میکنن خدا کنه چند سال بعد نیان بگن پژوهشگرا وفلان پی بردن چه بیماریها وچه عوارضی داره این کاپها😒

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا فعلا ک ازاین تعریف میکنن خدا کنه چند سال بعد نیان بگن پژوهشگرا وفلان پی بردن چه بیماریها وچه عو ...

خب این یه چیز طبیعیه

هرچیزی فواید و مضرات خودش رو داره

حتی داروها و واکسنایی که میزنیم

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏
حالا فعلا ک ازاین تعریف میکنن خدا کنه چند سال بعد نیان بگن پژوهشگرا وفلان پی بردن چه بیماریها وچه عو ...

کاپ خیلی سالها پیش اختراع شده عزیزم 

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
2740
الان باز یه عده میان میگن اه اه چجوری دلت میاد بشوری؟ چجوری دلت میاد بزاری رو گاز؟ چجوری چندشت نمی ...

اتفاقا اول رفتم اونجا

بیشتر گیج شدم😐

کاپ خیلی سالها پیش اختراع شده عزیزم 

میدونم برا امروز ودیروز نیس منطورم اینکه برای کمک ب محیط زیست عالیه اما خدا داند سالها بعد چیا ببار بیاره همین کاپ

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
واقعا افرین بهت😶😂😂😂

آخه اصلا بلد نبودم گفتم مارک دیوا دارید گفتن آره منم گرفتم آوردم خونه دیدم لیوا نوشته 😂😂 توشم دوتا بود یکی دادم آبجیم 

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
آخه اصلا بلد نبودم گفتم مارک دیوا دارید گفتن آره منم گرفتم آوردم خونه دیدم لیوا نوشته 😂😂 توشم دوتا ...

بهت اشانتیون داده دیگه😂😂

میدونم برا امروز ودیروز نیس منطورم اینکه برای کمک ب محیط زیست عالیه اما خدا داند سالها بعد چیا ببار ...

آره ولی واقعا فعلا آسایش مهمه من الان راحت خوابیدم استرس حساسیت پد و ندارم استرس کثیف شدن ندارم