2737
2734
عنوان

دوستان با شوهرم تلفنی دعوا کردم بعدم زنگ زدم خونه ی پدر شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1700 بازدید | 99 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم شلوغش کردیا.باغ نگرفته براخودش ک براجفتتوته

نه با اینکه شاغل ام به اسم خودش زد با اینکه من تو خرید خونه بیشتر از اون پول گذاشتم و قسطای خونه و خرج خودمو...رو میدم.

2728

عزیزم هیچوقت مشکلاتتون بیرون درز ندین خیلی اشتباهه آخرش جدایی میاره دخالت دیگران میبینی دستی دستی خودت خودتو بدبخت کردی. 

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
یکم شلوغش کردیا.باغ نگرفته براخودش ک براجفتتوته

شلوغ کرده؟ 

مرد آدم حسابی نمیگه وایسا دوروز دیگه میام

شاید تو اون یکساعت یه مهمون اومد خونه،، اصن خانواده خوده پسره شاید باشن،، والا الان بیشتر خانواده خودشون حرف میسازن که عروسمون بی فکره پذیرایی بلد نیست یه میوه برای ما نیاوورد،، میگن دیگه 

✍️🎻🎼شاعر_ترانه نویس_رقصنده_ترانه سرایی در2دقیقه_ترانه نویسی روی ملودی خاص شما______ترانه نویسی با عنوان سفارشی____ترانه نویسی به چندزبان: تورکی_فارسی_بختیاری_لری____آموزش شعر_ ترانه سرایی_دکلمه_فن بیان__روان خوانی_👩‍🏫🎶🎹
2740
میوه به نت بود دلت تنگ شده توجه میخایی

اینم هست بچم و خودم همش تنهاییم خودم به کنار بچم همش حوصله اش سر می‌ره منم کلافه می‌کنه همش میگه بیا بازی کنیم منم حوصله ندارم.

2706