2726
عنوان

مادر شدن چ حسی داره

189 بازدید | 27 پست

حال واحوالتون موقع بارداری چطور بود؟

شرایط جسمی و استراحت و اینامنظورمه

قبلا دوتا سقط داشتم ک یکی خود بخود ویکی کورتاژ شدم

هفته۲۷ هسم الان

ازاول ک متوجه شدم تاالان فقط درحد سرویس پامیشم وبس اونم فرنگی

و فقط نوبت ویزیت های دکترم ازخونه بیرون میشم وبس

۴ماه اول خونه مامانم بودم واز شدت ویار وحشتناک۹ کیلو کم کردم

هرشب یک امپول دورنافی میزنم وشیاف میذاشتم تا۱۸ هفته بعدازاون هفتگی یک امپول پرلوتون۵۰۰ میزنم ک خیلی هم سخت پیدا میشه

دیابت گرفتم و روزی۴ وعده انسولین میزنم ازاول بارداری خلاصه ک سوراخ سوراخ شدم😬

ولی بازم شکرخدا وتوکل ب خدا ک تااینجا رسیدم واسم دعا کنید تااخرش برسم وبسلامتی تموم کنم این راه رو 

ودخترم سالم وسلامت به موقع با دلی خوش ب دنیا بیاد 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الهی امین خدا به همه چشم انتظارا نظری کنه بچهه همه مادران باردارم حفظ کنه

الهی امین

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️
منم آرزو دارم مادر بشم ❤️ انشاالله ک شما هم دخترتو بغل میکنی عزیزم

عزیزم شما چندساله ازدواج کردین

علت بچه دارنشدن تون چی بوده البته اگ فوضولی نی

عزیزم آن شاللع ب سلامتی فرشته کوچولو رو بغل کنی برا منم دعا کن حامله بشم انتظار سخته ،دعای مادر مستجاب میشه دلم پر می‌کشه برا این که منم طمع مادری رو حس کنم 

خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو 
عزیزم آن شاللع ب سلامتی فرشته کوچولو رو بغل کنی برا منم دعا کن حامله بشم انتظار سخته ،دعای مادر مستج ...

منم چندسال طول کشید و میدونم چ سخته

خداالهی ب دل همه نگاه کنه مطمعن باش در ناباورانه ترین و دقیقا جای ک فک نمیکنی خدابهت نظر کنه همونجا خدا بهت نظر میکنه و چیزی ک میخوای میده

شما علت باردار نشدن تون چی بود

منم ۲۲ هفته م عین تو دوقلو هم هست  اصلا هم حرکت بچه هارو حس نمیکنم همین بهم استرس میده

حرکت ک کم کم ازاین ب بعد میفهمی واینک بستگی ب جفت ومحل قرارگیریش و میزان چربی بدن داره

واینک خوب چون دوتا هستن جاشون تنگه

کم کم میفهمی عزیزم عجله نکن

راستی اسم براش انتخاب کردی؟

اره فعلا فقط یکی گندم تاباز ببینم اسم دلنشین تری پیدا میکنم یان

حرکت ک کم کم ازاین ب بعد میفهمی واینک بستگی ب جفت ومحل قرارگیریش و میزان چربی بدن داره واینک خوب چو ...

واسم دعا کن استرسم کم شه 

ان شاالله به موقع نینیامونو بغل کنیم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2706