2733
2734
عنوان

دلتون برای باباتون تنگ نشده؟🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 70 پست
عزیزم😭😭😭 خدا بیامرزنش به شما صبر بده

ممنونم عزیزم خدا عزیزاتو واست نگه داره 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پدرم چیزش بشه فرداش منم نیستم یا سکته کردم یا خودمو کشتم نمیتونم دنیا رو بدون اون یه لحظه تصور کن ...

منم میگفتم بابام نباشه منم نیستم دلیل زنده بودنم بابامه ولی الان یکسالو هفت ماهه ندارمش ولی خدا نمیدونم چه صبری میده چی میشه که هرچی هم خودتو میزنی هرچی ازخدا میخوای که بمیری ولی چشم باز میکنی میبینی یه روز دیگه باز هستی وداری زندگی میکنی 

قربون حکمت خدابرم که فقط خودش میدونه چکار میکنه 

بیا بغلم ببینم:) 

منم دوساله ندارمش دیشب خواب دیدم دارم براش خیرات میدم

اخ قربونش برم

از مدرسه داشتم میومدم امتحان ترم ریاضی داشتم

از سر کوچه که داشتم میرفتم دیدم دم در خونمون به حدی شلوغه که نگو دوییدم تا رسیدم دم در همه بهم نگاه میکردن چادر مامان بزرگمو کشیدم گفتم چی شده مامان بزرگم گفت یتیم شدی بابات رفت

همینو که شنیدم از هوش رفتم افتادم یه روز بارونی بود سر تا پام گلی شد

وای یادش افتادم گریم گرفت😭😭😭😭

من بابابزرگمو عمومو و بابامو تو فاصله یه هفته از دست دادم

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   
2731
۱۱ ساله بابامو ندارم همین دیشب خوابشو دیدم نمیدونم چه حکمتیه هر وقت شوهرم دلمو میشکنه یا بدرفتاری می ...

عزیزم پدرا همیشه پشت وپناه دختراشون هستن وهواشونو دارت حتی اگه نباشن 

۱۱ ساله بابامو ندارم همین دیشب خوابشو دیدم نمیدونم چه حکمتیه هر وقت شوهرم دلمو میشکنه یا بدرفتاری می ...

عزیزم🥺🙂حواسش بهت هست 

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   

روحش شاد . من ۲۵ ساله ک پدرمو از دست دادم قرار بود جمعه بریم عیادت ش بیمارستان . دل تو دلم نبود چون عزیز کرده ش بودم بابام فقط پدر نبود میتونم بگم تنها دوستم بود . خیلی مهربون و دوست داشتنی بود . 

یادمه وقتی بیمارستان بود دوتا خواهرام میخواستن برن عیادتش بهشون گفتم بدون من نرید از مدرسه ک تعطیل شدم تا خونه دوییدم رفتم دیدم کسی خونه نیست و بدون من رفته بودن عیادت . بغض کردم خیلی دلم براش تنگ بود گفتن ۵ شنبه شب عملش میکنن جمعه همه میریم عیادتش جمعه ۷ صبح بود زنگ خونه مون زدن دایی م بود داشت با برادرم حرف میزد و میگفت ی جوری به خانواده بگو ک پدرتون فوت شده هنگ بودم باورم نمیشد . تا اینکه پیکر بیجان بابا رو اوردن تو حیاط خونه برای اخرین بار، اونجا بود ک فهمیدم برای همیشه از دستش دادم رفتم تو خونه زجه میزدم . دو سال طول کشید تا شدم ادم سابق همیشه  میرفتم تو زیر زمین خونه براش نامه مینوشتم . ی بار دلم خیلی براش تنگ شد نشستم روبروی عکسش نفهمیدم کی خوابم برد . خوابشو دیدم داشت میرفت مسجد برای نماز من همینجوری بهش زل زده بودم یهو تو خواب یادم امد ک پدرم فوت شد بلافاصله  از خواب بیدار شدم 

همیشه میگفتم دوست دارم بایکی شبیه پدرم ازدواج کنم .

همونم شد ی خواستگار داشتم ک قرار بود بهش جواب رد بدم اما وقتی دیدمش کلا نظرم عوض شد هم اخلاقش هم ظاهرش شبیه پدرم بود. و جالبتر اینکه پدرشوهرمم دقیقا شبیه پدرم بود

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
منم میگفتم بابام نباشه منم نیستم دلیل زنده بودنم بابامه ولی الان یکسالو هفت ماهه ندارمش ولی خدا نمید ...

من مادرم وقتی ۷ ماهم بود از پدرم طلاق گرفت پدرم منو بزرگ کرد سه چهار سال سرکار نرفت همش از پس اندازش خورد باتوجه به اینکه فقیرم هستیم عکس های کوچیکیمو که میبینم انگار دختر شاهم سرو لباس و لسباب بازیای خوشکل اصلا ازم پیدا نبود مادر ندارم الانم که ازدواج کردم روزی چند بار زنگ میزنه تموم ترسم از اینه که یه روزی نباشه واقعا بدون اغراق نمیتونم بدون پدرم.خدا پدر شما رو هم بیامرزه عزیز .منم اینو میگم ولی مجبوری تحمل کنی واسه بچه ات همسرت کاشکی من زود تر بمیرم مرگشو نبینم

کاشکی همه مون یه رفیق مثه رضا پروانه داشتیم🙃😥🦋
2740
بیا بغلم ببینم:)  منم دوساله ندارمش دیشب خواب دیدم دارم براش خیرات میدم اخ قربونش برم از مدر ...

😭

منم پدربزرگ و دوتا مادربزرگا،و بابامو تو چندماه پشت هم از دست دادم....

خیلی سخته خیلی...

من دیشب خواب دیدم رفتیم مسافرت خانوادگی ولی بابام نیست، یهو تو خواب به فکرم میفته که زنگ بزنم حالش رو بپرسم...ولیییییی😭

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  
۶ ساله که ندارمش از روز پدر متنفرمممممممممم از همین الان دغدغه اون روزو دارم که با هیچکس رو به رو ن ...

منم هرسال دوتا کادو برای بابام و پدرشوهرم می‌گرفتیم الان فقط یکی میگیریم...یه حس بدی هست تووووش

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
بیا بغلم ببینم:)  منم دوساله ندارمش دیشب خواب دیدم دارم براش خیرات میدم اخ قربونش برم از مدر ...

خدا رحمتشون کن بهتون صبر بده عموی بی غیرت من روز چهلم پدر خواستگاری دخترش بود 😕

ازش منتفرم . ارث پدرم بالا کشید ی خونه لوکس ساخت . دلم خیلی شکست گفتم خدایا من راضی نیستم بره تو اون خونه اون سهم من و خواهربرادرامه . میخواستن اخر هفته اثاث ببرن ک تصادف کرد و صقت شد پاش به اون خونه نرسید 😏

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
من مادرم وقتی ۷ ماهم بود از پدرم طلاق گرفت پدرم منو بزرگ کرد سه چهار سال سرکار نرفت همش از پس اندازش ...

ممنون عزیزم 

خدا پدرت رو برای شما وشماره برای پدرت حفظ،کنه الهی که همیشه برای هم بمونین 🌹

😭 منم پدربزرگ و دوتا مادربزرگا،و بابامو تو چندماه پشت هم از دست دادم.... خیلی سخته خیلی... من دی ...

لعنت به این دنیای بی رحم:) 

منم همش منتظرم بابام از در بیاد

ما دخترا بابایی هستیم خدانکنه دختری دلش برای بغل باباش تنگ شه😭

مطمعنم جاشون تو بهشته

بابای من  چندین سال پدر مادرشو کول میگرفت ترو خشکشون میکرد حمومشون میکرد غذا میداد بهشون چون هردو فلج بودن‌

😔😔😔 

آره واقعا درکت میکنم دختر وقتی باباش میره هرکی بهش زور بگه فوری یاد حمایت‌های پدرش میفته

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2706