2737
2739
عنوان

دلتون برای باباتون تنگ نشده؟🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 70 پست
خدا رحمتشون کن بهتون صبر بده عموی بی غیرت من روز چهلم پدر خواستگاری دخترش بود 😕 ازش منتفرم . ارث پ ...

خیلی ممنون عزیزم خدا رفتگانتو بیامرزه 

آهتون دامنشو گرفت:) 

واقعا این ادما نمیترسن از اخر عاقبتش 

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۱ ساله بابامو ندارم همین دیشب خوابشو دیدم نمیدونم چه حکمتیه هر وقت شوهرم دلمو میشکنه یا بدرفتاری می ...

ما دیگه بابا نداریم که پشت و پناهمون باشه😭😭😭

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  

من ۵۳ روزه ندارمش 

بابای منم از بیماری فوت شد لحظه لحظه درد کشیدنش رو ذهنمه تو وجودمه هربار باهاش مردم و زنده شدم 

هربار اب شدیم و اشک ریختیم ولی تموم نمیشد اون درد اخرم از ما گرفتش منتظر شوهرمم بیاد بریم سرخاکش 

باورت میشه نمیرفتم همچین جایی الان هرروز هر شب برم منبع ارامشه چون بابام اونجاست

2731
من ۵۳ روزه ندارمش  بابای منم از بیماری فوت شد لحظه لحظه درد کشیدنش رو ذهنمه تو وجودمه هربار با ...

بابای من بدجور بیمار شد، اصلا یاد آب شدنش میفتم ،میخوام که زمین من رو ببلعه از خجالت😔😔😔😔😔

بابای من بدجور بیمار شد، اصلا یاد آب شدنش میفتم ،میخوام که زمین من رو ببلعه از خجالت😔😔😔😔😔

واقعا میفهمم چچی میگی بابای من از ۷۸ کیلو رسید به ۳۴ کیلو فقط استخون مونده بود ازش دکترا میترسیدن بهش دست بزنن 

استخون ترقوش امده بود بیرون یه پرستار گفت این چیه کیسته نفهم بود نمیدونست استخوانش زده بیرون

واقعا میفهمم چچی میگی بابای من از ۷۸ کیلو رسید به ۳۴ کیلو فقط استخون مونده بود ازش دکترا میترسیدن به ...

عزییزم😭😭😭😭😭

بابای من یک سال و سه ماه آب و غذا نخورد، از طریق لوله ای که تو معده ش بود ، براش مکمل و اینا میریختیم فقط😭😭😭

قدرت تکلم و حرکت و تنفس و همه چی رو از دست داده بود

وای چطوری دیدم و زنده موندم؟

2740
عزییزم😭😭😭😭😭 بابای من یک سال و سه ماه آب و غذا نخورد، از طریق لوله ای که تو معده ش بود ، براش م ...

وای عزیزم 

بمیرم برای دلت انشاالله نور به قبرشون بباره و اونجا در ارامشش باشن 

پدر منم معده ششو برداشتن هیچی نمیتونست بخوره ۲۰ روز اخر تو اون دنیا بود همش هزیون میگفت فششارش پایین 

واقعا چطوری دیدم😭😭😭😭

وای عزیزم  بمیرم برای دلت انشاالله نور به قبرشون بباره و اونجا در ارامشش باشن  پدر منم م ...

عزیزم😭😭😭😭😭

روحشون شاد و درآرامش باشه الهی😭😭😭