2733
2734
عنوان

غسال

498 بازدید | 38 پست

اخ ک چی برای چی تاپیک خوبی رو که به درد دنیا و آخرتمون میخورد گزارش زدید 

میترسید دوست ندارید کسی ک مجبورتون نکرده بخونید

بنده خدا خانمه داشت به سوال و کنجکاوی ما درمورد میت جواب میداد 

بعضی ها نمیدونم چطور میخوان جواب کاراشون بدن

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک ت ملاجشون هررکی این کارو میکنه

خلال_سیب_زمینی_مزمز_ سابقم.  ➖ عالم ودانشمندی که وارد جهنم می شود...▫️ رسول الله ﷺ میفرماید: مردی در روز قیامت احضار شده و در آتش انداخته می‌شود که روده‌هایش از شمکش خارج است وهم چون خری که در آسیاب بسته باشد، آنرا می‌چرخاند، اهل دوزخ بر او گرد آمده می‌گویند: ای فلانی چرا به چنین وضعی گرفتار شدی؟ آیا تو به کارهای خوب امر نمی‌نمودی و از کارهای بد مردم را منع نمی‌کردی؟🔸او می گوید:‌بله،‌ به کار های خوب امر می کردم،‌ ولی خود آنرا بجای نمی آوردم واز کارهای بد منع می کردم وآنرا خود انجام می دادم.[‌متفق علیه].‌‌‌گر نداری دانش ترکیب رنگ بین گلها ، زشت یا زیبا مکن.!🥀خوب دیدن،شرط انسان بودن است🌝عیب را ، در این و آن پیدا مکن..!🖤.    آللَّهُــمَّ صَلِّ وَسَـــلِّمْ وَبَارِكْ على نَبِيِّنَـــا مُحمَّد🤍•  
2731

درکشون نمیکنم هدفشون از گزارش چیه!

تازه داشتم از گناهانم توبه مبکردم🥲🥲🥲

حالا اگه یه مریض جنسی تاپیک زده بود چند صفحه هی جوابشو میدن و هیچکس نیست گزارش بزنه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

جمعش کن این جنگولک بازی هارو کسی ک مرده مرده این نه عجیبه نه ترسناک توی دنیای دیگه به دنیا میاد این واسه همه یکسانه نه ما موندنی هستیم ک بیایم بگیم تعریف کن لذت ببریم واسه همه قرار اتفاق بیافته چه کار های بدی کرده باشن چه خوب تغییری نمیکنه به هرحال همه قرار نیست ک انبیا از دنیا برن انسانه جایزالخطاس

چقدر خوب،من ندیدم 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2738
درکشون نمیکنم هدفشون از گزارش چیه! تازه داشتم از گناهانم توبه مبکردم🥲🥲🥲 حالا اگه یه مریض جنسی ت ...

منکه رفتم نمازمم خوندم  خدا مارو ببخشه

خداوندا خودمو دخترمو بتو میسپارم جزتو هیچ پشتیبانی ندارم تو کمکم کن 
2706