2737
2739
عنوان

تب یهویی بدون علائم

200 بازدید | 34 پست

سلام دوستای نازم خوبین....؟؟؟

نمیدونم چرا پسرم یهویی تب کرد؟از روز قبل بد قلقی میکرد بی اشتها هم بود اما یهو تب کرد شکمش هم بد کار کرد...

ویرووس جدیده؟؟یا تب ویرووسیه؟؟

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم اگه ۱ سالشه شاید واسه دندون در اوردنه

خب توی ۲۶ الی ۳۳ماهگی هم دندون آسیابشون درمیاد منم به همین موضوع فکر کردم اما تب دندون انقد بالا نباید باشه

2738
فک کنم تب ویروسیه منم اینجور شدم خیلی اذیت شدم  بچس گناه داره زود ببرش دکتر  من بد جور ت ...

تازه اینطوری شد یهو شوهرم نیم ساعت پیش صدام زد گفت بچه تب داره خواب بودم دیدم داغه سریع شیاف زدم الان داره میاد پایین

فک کنم تب ویروسیه منم اینجور شدم خیلی اذیت شدم  بچس گناه داره زود ببرش دکتر  من بد جور ت ...

چند روز طول کشید و پزشک چی تجویز کرد عزیزم؟؟

شکمش بدکار کرد منظورت چجوریه؟؟من پسرم موقعی ک تب میکنه یوبسم میشه تا شکمش کار کنه ویروس زودتر خارج میشه وتبم قطع میشه

بعدم این ویروسه اولش تبه بعد علائم میده 

بچه من اول تب کرد بردم دکتر گفت التهاب داره گلوش دیدم تبش شدیده قطع نمیشه با داروها روز بعد بردم معاینه کرد گفت گلوش پراز عفونته

پس از دندون نیس حتما ویروسه، جایی رفتین یا کسی اومده خونتون

نه والا دخترم که یه هفته اس مدرسه نمیره به خاطر تعطیلی مدارس

شکمش بدکار کرد منظورت چجوریه؟؟من پسرم موقعی ک تب میکنه یوبسم میشه تا شکمش کار کنه ویروس زودتر خارج م ...

یعنی دوبار اسهال....

منم فردا میبرم دکتر علائم بعدیش چی بود؟؟