2737
2734
اسم داداشش امیر حسینه آرامیس قشنگتره یا ملیکا؟!
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
به سلامتی هردو اسم قشنگه هر کدوم به دلت میشینه بزار
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همیشه اسم ملیکارو دوس داشتم اسم ملوسیه
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
ولی ارامیس به امیر حسین بیشتر میاد و جدیدتره
موقع زایمانت برای منم دعا کن.پنج ساله منتظرم.ان شالله به سلامتی بیاد تو بغلت
2740
ببخشید آرامیس اسم مردانه خارجی هستش که اسم یکی از تفنگ داران در رمان سه تفنگ دار هم بود، این اسم اصلا برازنده نیست
ملیکا خوبه ولی قدیمیه و اسم شکلات هم هست
ارغوان بزار خیلی جذابه و هم قدیمی نمیشه به اسم داداش جونش هم میاد
2706