2733
2734
ما از اولشم قرارگذاشته بودیم اسم دختر بهار باشه الان که خودشم با بهار داره میاد که...البته چون اسم بهار زیاد هست خیلیها علاقه ای بهش ندارن.ما اصلا وزنشون بهم بخوره و اولشون مثل هم باشه یا به فامیلی بیاد و یا به اسم پدر و مادر برامون مهم نبود هرچی دوستداشتیم گذاشتیم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خود ارامش هم نازه هااا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ملیکاوارغوان بهتره تاآرامیس.
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
خواهرم از من به تو نصیحت یدترین جا واسه نظرستجى اسم نینى سایته به عنوان مثال تو دارى از من نظر میپرسى در حالى که اگه دور و برت بودم حتى واسه رنگ روسریتم ازم سوال نمیکردى چون میدیدى اصلا سلیقم یه چیز دیگست تو هررررر اسمى اینجا بگى چند نفر پیدا میشن نظر منفى بدن که خب طبیعیه ولى اونى که دلت بیشتر میخوادو بذار
من چندبار نظر سنجى کردم واسه اسم ، نظراى منفى به کنار، بعضیا انقد اسمو مسخره کردن که کلا از سلیقه خودم بدم اومد و چندماه در به در دنبال اسم بودم اخرم دیدم چیزى به دلم نمیشینه همون اولیو انتخاب کردم و دیگه از کسى نظر نخواستم