2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

20 خودم خواستم و بابتش خوشحالم که وارد رابطه بی هدف نشدم و برای خودم دغدغه نتراشیدم...

ازدواج ام خانواده خواستگار راه نمیدن منزل... منم رغبتی ندارم. 

بی انصافیه بدونِ خداحافظی رفتن... خدانگهدار.. :/

۲۱ 

والا نمیدونم. شاید کسی لیاقتمو نداره😁

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

۲۲  تایم کافی ندارم که بخوام با پارتنر وقتی بگذرونم وهمینطور زیاد احساساتی نیستم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
ک وارد رابطه ای نشدی

افتخار نیست بنظرم یچیز عادیه که تو جامعه امروز خیلی بولدش کردن..مثه اینکه طرف میگه من کار میکنم که پول درارم و... میگن چرا منت میذاری! تو بابت خودت پول درمیاری! :) 

بی انصافیه بدونِ خداحافظی رفتن... خدانگهدار.. :/

۳۵ سال 

۱۰ سال باهم دوست بودیم خانواده ها راضی نبودن.

سر خواستگاری اتیش به پا شد.

۱۰ روزه جدا شدیم🥺

یه خواستگار دارم الان

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین💫🌹مرسی مهربونا
2706