2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کدوم شهر بارون میاد ؟؟

هر چه قدر هم آب باشه ، اینا میفروشن. 

مثل گاز ، که سومین کشور جهان در تولید گاز  هستیم، اون وقت خودمون باید مدام استرس قطع گاز داشته باشیم. 

چون از دزدی سیر نمیشن و صادرات منابع طبیعی ایران تمامی نداره .

به داستان زندگی هیچکس نخند ، راه طولانیه .... و هنوز داستان زندگی تو هم تموم نشده 👣👣👣
2731

الان داره بارون میاد نم نم😍

من خوشبخت ترین دختر دنیام با وجود آدمای خوبی که توی زندگیم هست به خاطر داشتن پدر و مادرخوب بخاطر داشتن همسری که با تمام وجود دوستم داره ، خدایا شکرت بابت همچی✨️😇من به تمام آرزوهام میرسم...۱۴۰۲/۱۱/۲     ..یک دختر دهه هشتادی معلم بشم 🩵بعدش یه ازدواج موفق با یه آقای همچی تموم 👐🏼  بعدش هم یه دخمل تپل مپل ...  میخوام بچهام رو برای سربازی آقا امام زمان تربیت کنم💚 و رستگاری دنیا و آخرت رو برای هممون از خدا میخوام🙂🌹        من بالاخره موفق میشم ، الان ۱۴۰۲/۲/۱۲🙃 برای ظهور آقا امام زمان صلوات🩵🌱 .... امشب شب پنجم محرم هست میخوام برم به امام حسین بگم پایین برگه زندگیم رو امضا کنه تا کسی نتونه مانع رسیدن به هدفم بشه ، دیگه کسی نتونه بخاطر مشکل چشمام اذیتم کنه😭یا اباعبدالله من ازت قبولی فرهنگیان و یه همسر خوب میخوام که خودت تائیدش کنی...
کدوم شهر بارون میاد ؟؟ هر چه قدر هم آب باشه ، اینا میفروشن.  مثل گاز ، که سومین کشور جهان در ...

مگه اخبار رو نمی‌بینید الان اکثر شهرهای ایران بارونه تهران که برف بود خدا کنه دیگه برای آب نقشه نکشن که دیگه شوخی بردار نیست

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم