2733
2739
عنوان

قزوین یا زنجان ؟

1268 بازدید | 15 پست

زندگی تو کدومش بهتره ؟ کسی تجربه داره ؟

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما قزوین هستیم خوبه مشکلی نیست

الهام جان ما از تهران میخایم بیایم 

مامانم اینا کرج اند 

نمیخام برم خیلی نزدیک اونا 

نمیخامم خیلی دور بشم

برای همین به قزوین فک میکنم 

فقط چون اصلا هیچ کس و نمیشناسم و تا خالا نبودم یکم میترسم اشتباه کنم 

نگران امکانات برای بچه ام هستم نمیدونم چه جوریه 

چقدر آموزش و باشگاه و اینا داره 

ولی میدونم آرامش بیشتری از تهران داره 

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
2731
معلومه ک قزوین یه شهر صنعتی  اونطرف شهرهای ترک نشین کلا تو فقر مطلقن

فقر مطلق!

تا اونجایی که دلرم میبینم اتفاقا زنجانیا خیلی ام پول دارن ماشالله رتبه اول سرمایه گذاری تو بورسن...

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
الهام جان ما از تهران میخایم بیایم  مامانم اینا کرج اند  نمیخام برم خیلی نزدیک اونا  ...

به نظرم قزوین براتون راه تر باشه هم رفت و آمد هم زبان و فرهنگ

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
معلومه ک قزوین یه شهر صنعتی  اونطرف شهرهای ترک نشین کلا تو فقر مطلقن

روچه حسابی این حرفوزدید؟من خودم بچه زنجانم خداروشکرهرنوع قشری دیده میشه وروزبه روزم مردماش دارن پولدارترمیشن 

فقر مطلق! تا اونجایی که دلرم میبینم اتفاقا زنجانیا خیلی ام پول دارن ماشالله رتبه اول سرمایه گذاری ت ...

منم ترک اونجام فقط میدونم علت پولداریشون خسیسی بیش از حده فقط جمع کردن پوله اکثرا هم نانوایی دارن ولی تو قزوین بزرگ شدم چون بیشتر برای کار اینجا خوبه اگه یکم تحقیق کنی میفهمی قزوین یه شهر صنعتیه

2740
روچه حسابی این حرفوزدید؟من خودم بچه زنجانم خداروشکرهرنوع قشری دیده میشه وروزبه روزم مردماش دارن پولد ...

والا من فقط زنجان رو منظورم نبود با آقایی آشنا شدم از ترک ارومیه بخاطره پنجاه هزارتومن ازم پول قرض می‌کرد با اینکه مادرش دوتا مغازه داشت مادرم میگفت اون شهرها مثل تبریز ارومیه کلا بیکاری و خسیسی زیاده واسه همون گفتم همه رو مثال نزدم

منم ترک اونجام فقط میدونم علت پولداریشون خسیسی بیش از حده فقط جمع کردن موله اکثرا هم نانوایی دارن ول ...

احتیاج به تحقیق نیست من نمیگم قزوین بده.

کلمه ی فقر مطلقتونو درک نکردم !

منم ترک اونجام فقط میدونم علت پولداریشون خسیسی بیش از حده فقط جمع کردن موله اکثرا هم نانوایی دارن ول ...

میشه از مرکز خرید های قزوین بگی 

چندتا داره بزرگن کوچیکن 

آموزشگاه موسیقی خوب کدومه 

الهام جان ما از تهران میخایم بیایم  مامانم اینا کرج اند  نمیخام برم خیلی نزدیک اونا  ...

سلامتی عزیزم.باور کن از هر جهت خوبه هم اینکه امکانات رفاهی و مهد و مدرسه و باشگاه تو همه منطقه ها هستش.واسه بچه ها هم هر کلاسی که بخوای هست.کرج و قزوینم مسافت کمی دارن رفت و امدتونم راحت میشه به کرج.هر سوالی هم داشتید من در خدمتم

2706