2737
2734
سلام میخواستم در مورد بیمه زنان خانه دار بدونم کلا بیمه ای هست که با پرداخت ماهانه کم ، کسیو بیمه کنه که بعد از چند سال بتونه حقوق بگیره??
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
سلام من نماینده بیمه ام ولی بیمه زنان خانه دار برای تامین اجتماعی هست فک کنم باید سرپرست خانواده باشی بهت تعلق بگیره
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی بیمه عمر هست میتونی بگیری ولی با بیمه زنان خانه دار فرق داره یه پولی رو ماهانه پرداخت میکنی و درنهایت پول رو یکجا و یا ماهانه بهت پرداخت میکنن
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2731
بیمه های عمر صرف پس انداز اضافه هست بهترین حالت 20 ساله ست و بیمه ایران حداقل 50 تومن هست
2738