2737
2739
عنوان

کراتین مو

| مشاهده متن کامل بحث + 5491 بازدید | 207 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کراتین کردی چندوقت ماندگاری داره؟؟راسته که میگن با هر حموم از شامپو مخصوص و ماسک مو باید استفاده کنی ...

اره شامپو بدون سولفات و ماسک مو

پروفایلمو عوض نمیکنم لطفا درخواست نفرمایید     با تشکر😁    یا راهی خواهم ساخت    یا ساخی راهم اخ😌                                 
2728

من پارسال کراتین کردم موهامم پر پشت نیست ، ریزش داشتم قبلش ولی بعداز کراتین ریزشم خییلی کم‌شد ، چند روز پیشم رفتم دوباره انجام دادم ، واقعا نعمتیه من که خیلی راضی ام ، چون دیگه مدام لازم نیست از سشوار و اتو استفاده کنی ریزش کم میشه البته باید جای مطمعن بری که از موادش مطمعن باشی 

2740

سلام دوست عزیز .

مواد کراتین خیلی مضره و بخاراتی که بعداز هربار حمام یا سشوارازش متصاعد میشه تامدت طولانی توی اون فضا میمونه و خطرناکه برزیلیا که موهای فر دارن اولین بار این روشو ابداع کردن ولی الان اونجاها منسوخ و ممنوع شده و متاسفانه توکشورهای جهان سوم باب شده قبل از هرکاری تحقیق کنید سلامت خودتونو به خطر نندازید

من پارسال کراتین کردم موهامم پر پشت نیست ، ریزش داشتم قبلش ولی بعداز کراتین ریزشم خییلی کم‌شد ، چند ...

ابجیم سه هفتس انجام داده قبلش ریزش شدید داشت الان میگه اصلا ریزس نداره وموهاشم کمه ولی صاااااف شده وراحته

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***
2706